Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Tenute Al Bano ligt in Cellino San Marco in een landelijke omgeving. Bezoek Haven van Brindisi en Cantine Due Palme als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Lido Cerano en Parco Antonio di Giulio. Overweeg Forum Eventi voor een avondje uit of Carrisiland Resort als je met het hele gezin op reis bent. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Cellino San Marco
Accommodatie met een gezinsvriendelijk beleid in een landelijke omgeving
Geniet van een gratis ontbijtbuffet, een aangrenzende wijnmakerij en vervoer van/naar de luchthaven bij Tenute Al Bano. Trakteer jezelf op een massage, een lichaamsbehandeling of een gezichtsbehandeling bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met lokale gerechten, Don Carmelo, serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van openlucht dineren. Gratis wifi in de kamer, een poolbar en een dakterras zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en vergaderruimtes
Een automaat, conciërgeservice en gratis kranten
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en bidets
Flatscreentelevisies van 32 inch met satellietzenders
Aparte eetruimtes, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 09.30 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Don Carmelo
Dingen om te doen
Bibliotheek
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Speeltuin
Spelletjesruimte
Volledig uitgeruste spa
Wijnmakerij
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Buitenzwembad
Kinderopvang (toeslag)
Kinderzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Woonkamer
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Body wraps
Bubbelbad
Gezichtsbehandelingen
Manicures/pedicures
Massage
Sauna
Spa beperkt geopend
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
1 gebouw
2 etages
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Beperkte roomservice
Gratis mineraalwater
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluis
Woonkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 09.00 uur en 18.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 08.00 uur en 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je wilt boeken voor het hotelrestaurant, is het raadzaam voor aankomst contact op te nemen met de accommodatie.
Als je speciale dieetvoorschriften of een voedselallergie hebt, dien je vooraf contact op te nemen met het hotel.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 15 september t/m 31 maart betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 14 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 20 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT074004A100055922
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van juni tot september
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten jonger dan 17 jaar oud worden niet tot de spa toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Tenute Al Bano over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Tenute Al Bano?
Vandaag, 30 sep. 2026, kost een verblijf bij Tenute Al Bano van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 102, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Tenute Al Bano?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Tenute Al Bano inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Tenute Al Bano uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Tenute Al Bano een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Tenute Al Bano?
Deze gezinsvriendelijke accommodatie in Cellino San Marco ligt in een landelijke omgeving, op 5 km afstand van Carrisiland Resort, Cantine Due Palme en Wijndomein Masseria Li Veli. Ook Santa Maria del Carmelo Kerk en Wijnmakerij Cantele liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Tenute Al Bano
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,4
Locatie
8,8
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 79 van 132 beoordelingen
10 - Uitstekend
79
Gastenscore: 8 - Goed. 31 van 132 beoordelingen
8 - Goed
31
Gastenscore: 6 - Redelijk. 19 van 132 beoordelingen
6 - Redelijk
19
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 132 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 132 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Nadine
25 aug 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Het resort is opgezet als een dorp, het is ooit een oude boerderij geweest en daar is in 'oude stijl' bijgebouwd. Het heeft nu veel weg van een Efteling attractie met overal twinkel-lichtjes. Kamer is degelijk, schoon genoeg met prima bedden. Douche is goed. Geen tafel om aan te zitten of je natte goed aan op te hangen.
Ontbijt is goed. Zwembad lag vol met steengruis. Mijn zoon heeft zijn handen en voeten er aan opengehaald. Het wordt eigenlijk onvoldoende schoongemaakt, zo ook voor de roosters langs het zwembad.
Toen wij vertrokken kwamen we erachter dat het resort en de naastgelegen wijnmakerij van de artistieke Al Bano zijn. Overal hangen zijn foto's. Het lijkt wel een verafgoding.
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Aldo
14 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The resort is just magical. Beautiful structures through the property. Every where you turn is a picture perfect moment. The pool was a bit cold but very clean with lots of seating. Loved every minute of our stay.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Paolo
7 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bella esperienza consigliato
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Paolo
20 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Bellissimo
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Monica
13 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Semplicemente stupenda dove ci si può rilassare e godere della natura circostante
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lawrence J
17 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Simply excellent. Spacious, good restaurant and nice breakfast experience.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Antonio
17 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Da rivedere la piscina!! Acqua un po' troppo sporca!!
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Giorgia
13 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We love it here!
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Diego
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
bellissima esperienza, pure relax in un queste tenute straordinarie
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mark
5 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
We live in Bari and decided to ride our bikes from the San Pietro train station about 5 miles from the hotel. Super easy ride to the hotel, they let us check in early so we could use the pool. It was 95 degrees. Room was older but we were happy with it. Nice fridge to keep our beverages and food cold. We had the comfort room and it was spacious enough for our bikes, which the staff said was ok to put in our rooms.
Pool area was amazing. Great bar where we could get drinks that were fairly priced.
We had lunch at don carmelo and we thought it was great and fairly priced as well.
Overall we had a great stay and the staff were helpful.
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gianluca
22 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bellissime tenute immerse nel verde dell’alto salento. Lo staff eccezionale, gentile e sempre disponibile. Camera molto spaziosa e letto comodo, forse unico consiglio che darei e’ quello di organizzare meglio la doccia, non sarebbe male togliere la tendina e mettere qualcosa di più consono.
La colazione era molto abbondante e Il ristorante Don Carmelo ottimo! Piscina ampia e ben organizzata.
Durante la colazione Albano e’ passato a salutare tutti gli ospiti, si e’ fermato, ha chiacchierato e ha fatto le foto con molta gentilezza ed estrema dispobilita’.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Liliana
4 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved the property the way it was built the rooms the facilities the restaurant can use a much bigger menu and more variety we loved the pool area the spa I recommend this place it’s worth going and price is good
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lissette
11 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a very relaxing stay. The staff was extremely
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Theo
24 apr 2026
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Stayed here more than 10 years ago but I don’t think that there has been any investment in the property since then. Great potential but work is needed in most areas
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing place full of love and creativity
My son ate five jars per day of Nutella
Love the swimming pool
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
antonio
27 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo soggiorno. Una pecca il bagno collegato con la camera senza porta con una tenda ed il muro divisorio non a tutta altezza
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nicola
7 apr 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura è pulita. Il personale cordiale e i servizi eccellenti. Il ristorante offre portate di qualità.
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gisele
25 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful place, restaurant and bar are great, wonderful restaurant people, but those working at reception give little information and they don't have pool towels..
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marika
23 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Eine wunderschöne Anlage und sehr freundliches Personal! Möchte wieder kommen!
Edith und Marika
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Monica
19 jul 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vi kommer inte tillbaka
Kändes gammalt och lite eftersatt trots att det samtidigt var rustikt.
Smutsigt i frukostsalen men mysig ute restaurang!
Sur tjej i receptionen
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
SARAH RACHEL
4 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Não indico
Restaurante e café da manhã deixaram a Desejar, quanto a qualidade da comida e quanto ao atendimento.
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Eileen
27 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Unusual hotel that would have been amazing back in the day but now needs a lot of TLC
however the rooms were clean but furniture a bit tatty.
I would not consider it a 4 star hotel
It would benefit from tea making facilities in the room and abolishing the single use shower gel which are so not good for the environment.
It would also be nice to have a bench or table outside the room as the bar/ cafe area is not v inviting.
The pool was lovely and we often had it to ourselves but needed a bit of a clean round the edges
We ate in the restaurant once, the pasta was good but my spaghetti was dry and hard. This was disappointing considering it was our most expensive meal.
There are however lovely local family run restaurants in the local towns only a few minutes drive away
Breakfast was simple but nice.
We did not have time to use the spa
We enjoyed our stay despite the above but it is a bit quirky and certainly needs a lot of updating.
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
15 jul 2016
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alt var bare så dårligt, ingen engelsk kundskaber, ringe service, maden var dårlig ikke en anbefaling vørdig
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Venerina
22 mei 2025
Un po' delusa
Mi aspettavo molto di più
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Anita
12 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Booked one night but ended up staying 2!! Loved it
It was absolutely amazing!!! From the moment we arrived until the warm hugs from the staff when we left!! The property is full of character and has fantastic accommodations, food, wine of course and service that beats out some 5 Star hotels. Special shout out to Chiara, Antonella and Vito who were extra special and deserve to be named for how well they treated us. Thank you for making this a memorable trip! HIGHLY RECOMMENDED. Felicita for sure!