Hotel met een luxe stijl niet ver van Caldura-strand
Le Calette N°5 bevindt zich dicht bij Rocca di Cefalù en Tempel van Diana en biedt een gratis ontbijtbuffet, een jachthaven en een poolbar. Met een nabij privéstrand, dineren aan zee en ligstoelen is dit hotel perfect voor je zonvakantie. Geniet van een lichaamsbehandeling, een diepe bindweefselmassage of thalassotherapie bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch, diner en een kindermenu, en je geniet er van Mediterrane gerechten. Geniet van een fitnesscentrum en leef je uit met activiteiten zoals boogschieten en roeien/kanoën. Gratis wifi in de kamer, dagelijks een gratis receptie en een dakterras zijn beschikbaar voor alle gasten.
Populaire voorzieningen
Zwembad
Bubbelbad
Inclusief ontbijt
Spa
Parking inbegrepen
Gratis wifi
De huidige prijs is € 1.031
€ 1.031
inclusief belastingen en toeslagen
12 jul - 13 jul
VIP Access
Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Le Calette N°5 ligt vlak bij een treinstation en vlak bij een privéstrand in Cefalù. Rocca di Cefalù en Palazzo Piraino zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Caldura-strand en Strand Cefalu. Mis zeker Acqua Verde niet. Kies voor waterpret zoals het maken van een rondvaart of voor een avontuur zoals paardrijden of het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Cefalù
Via Vincenzo Cavallaro, 12, Cefalù, PA, 90015
In de buurt
Rocca di Cefalù
2 min. rijden - 1.5 km
Kathedraal van Cefalu
3 min. rijden - 1.5 km
Strand Cefalu
7 min. rijden - 1.9 km
Caldura-strand
10 min. wandelen - 0.8 km
Palazzo Piraino
3 min. rijden - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station Cefalù - 9 min. rijden
Palermo (PMO-Punta Raisi) - 95 min. rijden
Restaurants
Karma The Bistronomy
5 min. rijden
Bar Duomo
5 min. rijden
Jureka | Cocktail Bar | Typical Food
3 min. rijden
Al caffè
2 min. rijden
La Trinacria prodotti tipici enoteca wine food
17 min. wandelen
Over deze accommodatie
Le Calette N°5
Hotel met een luxe stijl niet ver van Caldura-strand
Le Calette N°5 bevindt zich dicht bij Rocca di Cefalù en Tempel van Diana en biedt een gratis ontbijtbuffet, een jachthaven en een poolbar. Met een nabij privéstrand, dineren aan zee en ligstoelen is dit hotel perfect voor je zonvakantie. Geniet van een lichaamsbehandeling, een diepe bindweefselmassage of thalassotherapie bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch, diner en een kindermenu, en je geniet er van Mediterrane gerechten. Geniet van een fitnesscentrum en leef je uit met activiteiten zoals boogschieten en roeien/kanoën. Gratis wifi in de kamer, dagelijks een gratis receptie en een dakterras zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en toegang tot een healthclub in de buurt
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), rookvrije accommodatie en 2 vergaderruimtes
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor veel comfort met luxe beddengoed en kussenmenu's, naast voordelen zoals airconditioning en badjassen.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed, lakens van Egyptisch katoen en donsdekens
Bubbelbaden, regendouches en designer toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis shuttleservice van/naar het strand
Gratis beveiligd, onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
2 bars/lounges
2 restaurants
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een bar aan het zwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Cala Luna
Calette Reef
Pool Bar
Reef Bar
Dingen om te doen
2 bubbelbaden
Boogschieten
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Paddleboard
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Roeien/kanoën
Sauna
Seizoensgebonden buitenzwembad
Sportschool
Stoombad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Kinderzwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Kluisjes
Reisgidsen
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
120 vierkante meter aan conferentieruimte
2 vergaderruimtes
Computerstation
Buiten
Aan de baai
Dakterras
Jachthaven
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandparasols
Strandstoelen
Tuin
Vuurplaats
Volledig uitgeruste spa
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Gezichtsbehandelingen
Hotstone-massages
Manicures/pedicures
Massages voor diepe bindweefsels
Sportmassages
Thaise massages
Thalassotherapie
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Meer
2 etages
Feestruimte
Gemeenschappelijke woonkamer
Klamboes
Mediterrane architectuur
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Lakens van Egyptisch katoen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Bidet
Bubbelbad
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Regendouche
Entertainment
Tv van 55 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Champagneservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluis
Telefoon
Verwarming
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Calette Reef Club en Calette Beach zijn geopend van 1 juni tot 30 september. De shuttledienst naar het strand is van 1 juni tot 30 september beschikbaar.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 100.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.00 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 250 per voertuig (retour)
Toeslag voor babybed: EUR 20.00 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 100.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT082027A1VA7HW47P
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot november
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 19.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Le Calette N°5 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Le Calette N°5?
Vandaag, 10 jul. 2026, kost een verblijf bij Le Calette N°5 van één nacht voor twee volwassenen op 12 jul. 2026 min. € 1.031, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Le Calette N°5?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Le Calette N°5 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Le Calette N°5 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Le Calette N°5 een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 250 per voertuig.
Waar staat Le Calette N°5?
Dit luxe hotel ligt bij de zee, op 2 km afstand van Caldura-strand, Palazzo Piraino en Kathedraal van Cefalu. Ook Chiesa del Purgatorio en Tempel van Diana liggen op 3 km afstand. Station Cefalù ligt op 26 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Le Calette N°5
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,2
Locatie
9,4
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 177 van 222 beoordelingen
10 - Uitstekend
177
Gastenscore: 8 - Goed. 39 van 222 beoordelingen
8 - Goed
39
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 222 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 222 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 222 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hote experience. Staff and room were impeccable, hotel restaurant (Cala Luna) was outstanding.
Robert
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Walter
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a lovely stay; we enjoyed the property very much. The staff was extremely helpful. Beautiful grounds, pool and views. Food was delicious. We would definitely return.
Walter
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sergio
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ótimo hotel confortável e com um café da manhã memorável!
Sergio
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jude
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved everything about this hotel! Would definitely stay there again
Jude
7 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kari
21 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Superb location and very nice staff
Kari
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luciano
16 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Just spectacular from the moment you check in…
Luciano
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
10 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The staff and our introduction to the resort was amazing.
Robert
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Yehiel
19 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel!
Yehiel
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Willis
16 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gorgeous hotel with amazing beach amenities! Walkable into town for dinner/activities and yummy breakfast spread.
Gym is also very nice and clean along with easy parking.
Willis
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Denis
7 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
One of the best hotels we have ever stayed in. Amazing staff, location, amenities and so much more.
Denis
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
24 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful and tasteful boutique hotel.
Daniel
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mimi
14 okt 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice property, wonderful staff
Mimi
3 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jaime
16 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No hay mejor hotel en todo Sicilia.
Jaime
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Penelope
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Spa was very nice Clean Great Thai massage
Penelope
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Paul
3 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel
Paul
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
GAVIN
25 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
FABULOUS RESORT EXPERIENCE
GAVIN
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Taal
31 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful, restful stay. Beautiful views.
Taal
2 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amy
24 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful stay at Le Calette. The hotel is charming and the staff attentive. The location is superb.
Amy
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
5 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Honeymoon stay
We had a wonderful stay, it was our honeymoon and we got a free upgrade to one of their suites.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joanna
10 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The grounds are beautiful and well taken care of with stunning views. We enjoyed the location and walk into town.
Joanna
2 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MARIYA
17 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Boutique hotel very charming and authentic and elevated.
MARIYA
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Aleksandr
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel, especially during high season. Good restaurants and casual dining. Breakfast is below average. The rest is good
Aleksandr
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alessandra
24 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful place and rooms! Cefalù is also wonderful.
Alessandra
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Charles LE
1 nov 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super hôtel, bien placé et très belle piscine.
Personne très accueillant.
Charles LE
2 nachten verbleven in oktober 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kim
24 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
The staff are excellent. The surroundings gorgeous. The whole experience makes you want to go back