Gehele woning
Appartamento Ca D'Oro 11/04 Cavallino - Carraro Immobiliare Jesolo
Appartement in Cavallino-Treporti
Fotogalerie voor Appartamento Ca D'Oro 11/04 Cavallino - Carraro Immobiliare Jesolo





Beoordelingen
9,4 op 10 – 
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Treporti 5-Carraro Immobiliare Jesolo
Treporti 5-Carraro Immobiliare Jesolo
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend. 
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd. 
Deze accommodatie accepteert pinpassen en contante betalingen 
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden 
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee. 
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie. 
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren. 
Registratienummer van de accommodatie IT027044B4I2WB264O
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien. 
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie. 
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apartment Apartment
carraroimmobiliare_76
Apartment Cavallino-Treporti
Apartment Apartment Cavallino-Treporti
Over deze buurt

Cavallino-Treporti, Veneto
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Appartamento Ca D'Oro 11/04 Cavallino - Carraro Immobiliare Jesolo
Beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
10 externe beoordelingen








