
Vakantie en citytrip naar Caumont-sur-Durance
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
Samen is beter
Bespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
Vind de ideale optie
Met meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
Zonder zorgen
Plan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Caumont-sur-Durance
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

Best Western Gémenos Villa Florette
per persoon
25 aug - 31 aug
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Paris (CDG) naar Marseille (MRS)
8,2/10 Very Good! (265 beoordelingen)
Zeer vriendelijk personeel. Hotel ligt wel in een industrieterrein maar er er is absoluut geen hinder van de activiteiten. Kortbij shoppingcenter en kortbij centrum. Je kan eventueel met openbaar vervoer (gratis) naar het centrum van Aubagne gaan. De bewaakte (gratis) parking is ruim voldoende. Ook de Buffallo Grill waar je 's avonds lekker kan eten ligt 50 meter van het hotel. Kortom dit was voor ons een ideaal gelegen hotel om als vertrekpunt voor onze uitstappen te gebruiken. Het terrasje dat ruim genoeg is om 's avonds een wijntje te drinken maakt dit echt een leuk simpel hotelletje. We hebben regelmatig op het terras gegeten. Wat kaas een stokbrood en een wijntje. Wat wil je nog meer ? Het onbijt is uitgebreid je betaald er een correcte prijs voor. Ik zou dit hotel nog gebruiken. De roomservice hebben we een maal geprobeert. Hetgeen we kregen was echter geen aanrader. Wat pasta met een saus, was echt niet lekker.
Beoordeeld op 8 jun. 2016

Alex Hotel & Spa
1st Arrondissement
Bespaar 100% op je vlucht
per persoon
25 aug - 31 aug
2 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Paris (CDG) naar Marseille (MRS)
9/10 Wonderful! (658 beoordelingen)
Schoon en net hotel met een spa en fitness ruimte (hier hebben wij geen gebruik van gemaakt). Personeel beheerst de Engelse taal en is vriendelijk aanwezig. Goede ligging. Dicht bij het treinstation en ongeveer 10 minuten van de haven af.
Beoordeeld op 21 aug. 2021

AC Hotel by Marriott Marseille Prado Velodrome
8th Arrondissement
Bespaar 100% op je vlucht
per persoon
25 aug - 31 aug
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Paris (CDG) naar Marseille (MRS)
8,8/10 Excellent! (570 beoordelingen)
Douche was verstopt, dit aangegeven en ze zouden als wij terugkwamen het probleem hebben opgelost. In de avond de douche uitgeprobeerd en nog was het verstopt.
Gebeld en ze zouden morgen als we de suite uit waren de monteur sturen om het probleem op te lossen. Nadrukkelijk gezegd dat we willen uitslapen en niet in de ochtend een monteur willen. Er werd ons ophet hard gedrukt dat het niet zo zou zijn.
Helaas toch in de ochtend om 10:00 wakker gebeld door de balie of de monteur nu mocht langskomen. Hier nee opgezegd. Toen we de kamer uit gingen ons gemeld bij de balie. We zouden een nieuwe suite krijgen.
In de namiddag zelf hier naar toe verhuisd.
2 stressvolle nachten gehad dus, de ene nacht niet fatsoenlijk kunnen douchen en de tweede nacht wakker gebeld en al onze spullen moeten verplaatsen.
De twee laatste nachten wel genoten maar nog geen prettig verblijf gehad.
Ohja ook een voucher gekregen voor een drankje aan de bad
Beoordeeld op 2 aug. 2020

Villa Saint Ange
Couronne Urbaine
Bespaar 100% op je vlucht
per persoon
2 okt - 5 okt
11 uur geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Düsseldorf (DUS) naar Marseille (MRS)
9,6/10 Exceptional! (170 beoordelingen)
Fantastische locatie. Nieuw en erg mooi. Geweldig zwembad
Beoordeeld op 29 aug. 2020

Hôtel Maison Montgrand Marseille Vieux Port
6th Arrondissement
Bespaar 100% op je vlucht
per persoon
25 aug - 31 aug
2 uur geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Paris (CDG) naar Marseille (MRS)
8,6/10 Excellent! (585 beoordelingen)
De kamers liggen niet in hetzelfde gebouw als de receptie en het ontbijt/bar, dus niet ideaal als het regent. Anders, een deftige kamer, goede verlichting erg ruime badkamer, maar na de douche ligt wel de vloer nat.
Beoordeeld op 6 nov. 2024
Tophotels in Caumont-sur-Durance

Terre de Provence Hôtel & Spa
64 Bis Chemin des Petits Rougiers, Le Pontet, Vaucluse
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 78 per nacht van 10 aug tot 11 aug
€ 78
10 aug - 11 aug
inclusief belastingen en toeslagen
8,2/10 Very Good! (1.003 beoordelingen)
"C'est toujours un plaisir de séjourner dans cet hôtel, une très belle équipe."
Beoordeeld op 25 jun. 2025

L'Isle de Leos Hotel & Spa - MGallery Collection
1 Porte de Bouigas, L'Isle-sur-la-Sorgue
De prijs is € 442 per nacht van 24 jul tot 25 jul
€ 442
24 jul - 25 jul
inclusief belastingen en toeslagen

B&B HOTEL Avignon Sud Parc des Expositions
60, Rue Du Bon Vent, Montfavet, Avignon, Vaucluse
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 71 per nacht van 3 aug tot 4 aug
€ 71
3 aug - 4 aug
inclusief belastingen en toeslagen
7,8/10 Good! (244 beoordelingen)
"voldeed aan verwachtingen"
Beoordeeld op 14 jun. 2022
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Veelgestelde vragen
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.