Hotel Venezia in Cattolica bevindt zich bij een trein-/metrostation. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Strand van Rimini en Cattolica Strand. Daarnaast kun je ook Museo della Regina en Il Teatro dell'Aria bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Acquario Le Navi en Acquario Di Cattolica zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals jetskiën en kajakken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals mountainbiken en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Cattolica
Via Dante 147, Cattolica, RN, 47841
In de buurt
Via Dante
1 min. wandelen - 0.1 km
Acquario Di Cattolica
8 min. wandelen - 0.7 km
I Delfini Beach Village
11 min. wandelen - 1.0 km
Fontana delle Sirene
13 min. wandelen - 1.1 km
Cattolica Strand
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Station Misano - 10 min. rijden
Rimini (RMI-Federico Fellini Intl.) - 33 min. rijden
Restaurants
Bar Ristorante Garbino
7 min. wandelen
Bar Tony
3 min. wandelen
Giamaica Ristorante
5 min. wandelen
Ristorante Pizzeria Rio Bar
7 min. wandelen
Frankie's Bar
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Venezia
Hotel vlak bij Misano World Circuit Marco Simoncelli
Hotel Venezia biedt onder andere een gratis ontbijtbuffet en een terras. Avontuurlijke reizigers kunnen bootjevaren bij dit hotel.
Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en fietsenstalling
Een opblaasboot ter plaatse, een kluis bij de receptie en conciërgeservice
Een computerstation, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
De 50 kamers hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Dingen om te doen
Boot
Fietsenopslag
Fietstochten
Opblaasbare boot
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wijntours
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Kluisje bij het onthaal
Waterkoeler
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Terras
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
5 etages
Aparte rookruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Airconditioning
Bureau
Laptopvriendelijke werkplek
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is in oktober, november, december, januari, februari en maart gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Venezia?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Venezia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Venezia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Venezia?
Dit hotel ligt in het centrum van Cattolica, op 5 minuten wandelen van Via Dante en Cattolica Strand. Ook Acquario Le Navi en Acquario Di Cattolica liggen op 10 minuten wandelen. Station Cattolica-San Giovanni-Gabicce ligt op 22 minuten wandelen.