Hotel Diamante ligt bij de zee in Cattolica. Bezoek I Delfini Beach Village en Marina di Cattolica als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Strand van Rimini en Cattolica Strand. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Misano World Circuit Marco Simoncelli of Piscina di Cattolica. Bekijk onze reisgids voor Cattolica
Via Trento 47, Cattolica, RN, 47841
In de buurt
Via Dante
2 min. wandelen - 0.2 km
I Delfini Beach Village
5 min. wandelen - 0.5 km
Fontana delle Sirene
7 min. wandelen - 0.6 km
Acquario Di Cattolica
16 min. wandelen - 1.4 km
Cattolica Strand
5 min. wandelen - 0.4 km
Lokaal vervoer
Station Cattolica-San Giovanni-Gabicce - 13 min. wandelen
Rimini (RMI-Federico Fellini Intl.) - 26 min. rijden
Restaurants
Ristorante Dove C'era L'Aquila
6 min. wandelen
Tana Birreria E Cucina
9 min. wandelen
Peledo
5 min. wandelen
Alkemiko
5 min. wandelen
Black's da Samme
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Diamante
Hotel vlak bij Misano World Circuit Marco Simoncelli
Overweeg een verblijf bij Hotel Diamante en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een dakterras en een bar. Naast een businesscentrum en een restaurant, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Rookvrije accommodatie, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een lift
Meertalig personeel, een bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een vergaderruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Diamante bieden leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Verwarming en plafondventilators
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 7 per dag)
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimte
Buiten
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluis
Plafondventilator
Telefoon
Verwarming
Wasmiddel
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5 per accommodatie, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 30 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 12 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 7 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per accommodatie, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 12 per nacht
Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Diamante?
Ja, bij Hotel Diamante zijn huisdieren met een gewicht van maximum 30 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 5 per accommodatie, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Diamante inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Diamante uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Diamante?
Dit hotel ligt bij de zee, op 5 minuten wandelen van Via Dante, Cattolica Strand en I Delfini Beach Village. Ook Museo della Regina en Fontana delle Sirene liggen op 10 minuten wandelen. Station Cattolica-San Giovanni-Gabicce ligt op 13 minuten wandelen.