Welkom bij Lu Rommasinu, een ruim en volledig vrijstaand huis, gelegen in een weelderige natuurlijke omgeving met een prachtig uitzicht op zee. De woning is verdeeld over twee verdiepingen en biedt ruime en comfortabele ruimtes, perfect voor groepen en gezinnen die op zoek zijn naar een rustige vakantie in Noord-Sardinië. Op de begane grond leidt de hoofdingang naar een tweepersoonsslaapkamer, een eenpersoonsslaapkamer, een badkamer, een kitchenette die verbonden is met een lichte woonkamer en een veranda van 15 vierkante meter, ideaal om te ontspannen of buiten te ontbijten. De eerste verdieping beschikt over vier tweepersoonsslaapkamers en een eenpersoonsslaapkamer, twee functionele badkamers en een comfortabele kitchenette met eethoek. Het huis is omgeven door een grote privétuin van ongeveer 1000 vierkante meter, met een overdekte parkeerplaats, buitenruimtes om van de zon te genieten en de mogelijkheid om barbecues te organiseren dankzij de barbecue. Airconditioning op de hele eerste verdieping, wifi, een tv, koelkasten en een wasmachine maken het comfort compleet voor een praktisch en aangenaam verblijf. Lu Rommasinu geniet een strategische en bijzonder rustige ligging, perfect voor wie wil ontspannen zonder het gemak van reizen langs de hele noordkust van Sardinië op te offeren. Op slechts een paar minuten afstand ligt Castelsardo, een van de meest charmante dorpjes van het eiland, rijk aan geschiedenis, tradities en betoverende uitzichten. In de buurt liggen enkele van de mooiste stranden van de regio, zoals Ampurias, Lu Bagnu, La Ciaccia en Baia Ostina, evenals mogelijkheden voor watersport, excursies, het bezoeken van archeologische vindplaatsen of gewoon genieten van de natuurlijke omgeving. Dit huis is een ideale uitvalsbasis om het beste van Sardinië te ervaren in een rustige en gastvrije omgeving, geschikt voor wie op zoek is naar ruimte, privacy en een handige uitvalsbasis om de wonderen van de omgeving te ontdekken. Indeling: Parterre: (ingang, woonkamer(TV, eettafel), open keuken(kookplaat, afzuigkap, espresso apparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet, wasmachine), veranda(15 m2), Internettoegang, Parkeerplaats) Op de 1e etage: (open keuken(kookplaat, afzuigkap, koffiezetapparaat, espresso apparaat, oven, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(eettafel), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet), balkon, airconditioning, terras, tuinmeubilair) tuin(1000 m2), tuinmeubilair, BBQ, parking, plancha grill
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Huisdieren; Included Bedlinnen; € 3 p.p./nacht Toeristenbelasting; € 2/persoon/nacht (Indicatie)
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Included Wifi; Gratis Airconditioning; Included
Gelijkaardige accommodaties
Hotel Corte Rosada – Adults Only Affiliated by Meliá
Alghero
Hotel Corte Rosada – Adults Only Affiliated by Meliá
dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand in Castelsardo. Bezoek Doria-kasteel en Cattedrale di Sant'Antonio Abate, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Golfo dell'Asinara en Strand van Lu Bagnu. Bekijk onze reisgids voor Castelsardo
Zijn huisdieren welkom bij Villa with sea view terrace and air conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa with sea view terrace and air conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa with sea view terrace and air conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa with sea view terrace and air conditioning?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand, op 0,3 km van Golfo dell'Asinara en op 10 km afstand van Strand van Lu Bagnu en Porto di Castelsardo. Ook Water Paradise en Spiaggia la Marina di Castelsardo liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa with sea view terrace and air conditioning
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
20 sep 2026
We felt refreshed during our stay thanks to the cool air upstairs and enjoyed re ...
We felt refreshed during our stay thanks to the cool air upstairs and enjoyed relaxing moments in the peaceful garden along with morning coffee on the lovely outdoor veranda before exploring each day.