"We had a wonderful stay at this hotel.
The staff were very friendly and made us feel truly welcome. Everything was clean, including the hotel itself and our spacious room with a beautiful, large bathroom. The pillows were comfortable and ensured a great night’s sleep.
There are also useful amenities available upon request, such as an ironing board, iron, scissors, and a scale, just ask and they will provide them right away.
The breakfast was delicious, halal, and varied each day.
The location is excellent, and it’s very easy to take a taxi to explore the city.
Also, there is a large supermarket, spa, gym located around the corner, and there is a casino next to the hotel. The mall in the hotel is not open yet.
Highly recommended!"
Hotels in de buurt van andere bezienswaardigheden in Castellani House
Botanische Tuin van Georgetown
3.7/5 (42 beoordelingen)
Wat is er nu beter dan op vakantie lekker genieten van de buitenlucht? Ontdek tijdens je verblijf in Georgetown de mooie natuur van Botanische Tuin van Georgetown. Wandel bij de zee of maak een uitstapje naar de kathedraal wanneer je in de omgeving bent.
Brickdam Cathedral is slechts één van de vele bezienswaardigheden en attracties in Georgetown, dus waarom zou je niet ook wat andere plekken ontdekken tijdens je vakantie? Maak zeker tijd voor een bezoek aan de monumenten en de kathedraal wanneer je de omgeving bezoekt.
St. Georges Anglican Cathedral is slechts één van de vele bezienswaardigheden en attracties in Georgetown, dus waarom zou je niet ook wat andere plekken ontdekken tijdens je vakantie? Wandel bij de zee of maak een uitstapje naar de monumenten wanneer je in de omgeving bent.
Maak tijdens je vakantie in Georgetown zeker tijd voor een bezoek aan Georgetown Cricket Club Ground. Wandel bij de zee of maak een uitstapje naar de kathedraal wanneer je in de omgeving bent.
St George's Cathedral is slechts één van de vele bezienswaardigheden en attracties in Georgetown, dus waarom zou je niet ook wat andere plekken ontdekken tijdens je vakantie? Maak hier gebruik van de mooie wandelgebieden, zoals de tuinen, of breng een bezoek aan de monumenten.
Stadhuis van Georgetown is slechts één van de vele bezienswaardigheden en attracties in Georgetown, dus waarom zou je niet ook wat andere plekken ontdekken tijdens je vakantie? Verken de tuinen en de kust wanneer je in de omgeving bent.
Kun jij ook zo genieten van de buitenlucht? Tijdens je verblijf in Georgetown kun je je hart ophalen in de mooie natuur van Promenade Gardens. Geniet tijdens je bezoek aan de omgeving van de restaurants.
Castellani House ligt in Georgetown. Het omliggende gebied is populair bij reizigers vanwege zijn eetgelegenheden. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 58 hotels en andere accommodaties.
Wat is de beste overnachtingsmogelijkheid in de omgeving van Castellani House?
Hoeveel hotels zijn er in de buurt van Castellani House?
Expedia heeft 58 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van Castellani House.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Castellani House wil annuleren?
Ja! De meeste hotelkamerreserveringen zijn restitueerbaar, als je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is vaak binnen 24 tot 48 uur voor de geplande aankomst. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, heb je misschien nog de mogelijkheid om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Voer de datums in, klik op 'Zoeken' en filter op 'Volledig restitueerbaar' om de best beschikbare deals in de buurt van Castellani House te bekijken.
Wat kan ik zien en ondernemen in Castellani House?
Laat je verrassen door de tentoonstellingen bij Guyana National Museum en Roy Geddes Steel Pan Museum. Stabroek-markt, Georgetown Cricket Club Ground en St. Georges Anglican Cathedral behoren tot de niet te missen bezienswaardigheden in de omgeving van Castellani House. Een ontspannen dagje in de buitenlucht bij Botanische Tuin van Georgetown of Promenade Gardens is altijd een goed idee.