Residence ITACA ligt in Castellammare del Golfo in de historische wijk. Tonnara di Scopello en Segesta-archeologiesite zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Castellammare del Golfo en Spiaggia di Alcamo Marina. Ook Terme Segestane en Natuurreservaat Zingaro zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Castellammare del Golfo
Via Largo Petrolo, 13, Castellammare del Golfo, TP, 91014
In de buurt
Spiaggia Playa
15 min. wandelen - 1.3 km
Strand van Castellammare del Golfo
6 min. rijden - 1.5 km
Etno-Antropologisch Museum Annalisa Buccellato
2 min. wandelen - 0.2 km
Haven van Castellammare del Golfo
3 min. wandelen - 0.3 km
Zevaartmuseum Uzzaredru
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Station Castellammare del Golfo - 8 min. rijden
Palermo (PMO-Punta Raisi) - 32 min. rijden
Restaurants
La Tonnara
8 min. wandelen
Mistral
3 min. wandelen
Tipicamente
7 min. wandelen
Luxor
7 min. wandelen
Litus Victoria
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Residence ITACA
Deze rookvrije residentie heeft niet alleen een bar/lounge, maar ook parking. Gratis ontbijtbuffet en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes worden ook voorzien. Je vindt er ook een conciërgeservice, een droogkuis/wasserijservice en een wasserij. Er wordt 1x per week schoongemaakt.
Residence ITACA heeft 8 kamers met een espressoapparaat en een kluis. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Alle kamers in deze residentie met 4 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In deze residentie in Castellammare del Golfo is wifi gratis. Telefoons zijn enkele van de zakelijke voorzieningen. Lokale en langeafstandsgesprekken zijn allemaal gratis (hiervoor kunnen beperkingen gelden). Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een strijkplank/strijkijzer. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 5 per nacht
Kitchenette
Espressoapparaat
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Eetopties
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Roomservice
Slaapkamers
Extra bed: EUR 20 per nacht
Luxe beddengoed
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Buiten
Dakterras
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Informatieborden in braille of reliëfletters
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Gratis langeafstandsgesprekken
Gratis lokale gesprekken
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verduisterende gordijnen
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
Dingen om te doen
Fietsenverhuur in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
8 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 6 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): EUR 10 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 5 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 20 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden, verrijdbare/extra bedden, parking ter plaatse en een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Residence ITACA Castellammare del Golfo
ITACA Castellammare del Golfo
Residence ITACA Residence
Residence ITACA Castellammare del Golfo
Residence ITACA Residence Castellammare del Golfo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Residence ITACA?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Residence ITACA?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Residence ITACA van één nacht voor twee volwassenen op 1 apr. 2026 min. € 104, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag.
Hoe laat kan ik bij Residence ITACA inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Residence ITACA uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Residence ITACA?
Deze aan het strand gelegen residentie in Castellammare del Golfo ligt op 2 km van Strand van Castellammare del Golfo en op 3,1 km van Spiaggia di Alcamo Marina. Ook Terme Segestane en Tonnara di Scopello liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Residence ITACA
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
10
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 22 van 29 beoordelingen
10 - Uitstekend
22
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 29 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 29 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 29 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 29 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Albert, Rotterdam
Reisde met een groep
25 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Een geweldige locatie, met heel vriendelijk personeel. Het ontbijt overtrof onze verwachtingen. Een heel fijn hotel, maar gehorige kamers. Mooi zicht op zee.
Albert
7 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Rebecca
Reisde met familie
21 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Love this place!
Staff was amazing. So communicative and helpful! They were able to get us transfers to the beach and had many recommendations. The breakfast was so yummy! Centrally located to so many great restaurants. Will definitely visit again!
Rebecca
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Marcela, Blainville
9 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Marcela
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Marco
Reisde met familie
7 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Fantastico soggiorno
PRO: Camere spaziose, pulite, con tutto il necessario per cucinare, perfino tovaglie e strofinacci. Posizione eccellente. Disponibilità di accesso alla terrazza per aperitivi che per stendere i panni. Personale estremamente disponibile per ogni richiesta.
Nel complesso solo qualche piccolo contro: reception presente fisicamente solo per metà giornata, poi reperibile prontamente via telefono.
Parcheggio coperto a pagamento, ma in luogo non molto pulito
Marco
6 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
steve
Reisde met partner
15 jun 2025
Positief: Voorzieningen
Location, breakfast and staff fantastic.
Rooftop terrace also great.
steve
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Stefan
Reisde met partner
7 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Besonders liebevoll gestaltetes Frühstück durch Catia :) ....die Dachterrasse ist wunderschön!
Stefan
5 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
EMILIE
25 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
EMILIE
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Giacomo
Reisde met partner
23 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Massima disponibilità e flessibilità. Personale davvero molto gentile e cordiale.
Stanza molto grande, bella e ben pulita. Ottima colazione.
Giacomo
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Paula
Reisde met familie
25 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Paula
3 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
SanHa
23 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
SanHa
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
GILLES ROLAND MARIE
Reisde met familie
27 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Résidence Itaca a Castellammare, merveilleux !
Résidence récente, très propre, petit déjeuner copieux avec pâtisserie fraîche, et personnel très accueillant. La résidence est située au centre de Castellammare, donnant directement sur la place et la plage. Les personnes s'occupant du petit déjeuner nous ont même trouver des brioches sans lait pour le deuxième jour pour les intolérances. Séjour fantastique, appartement bien conçu et spacieux, avec possibilité d' un parking pour la voiture (conseillé). nous recommandons vivement la résidence pour ceux qui se rendront dans cette localité, et un grand merci pour le personnel et leur gentillesse !
GILLES ROLAND MARIE
4 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Evelyn
Reisde met partner
10 jun 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This B&B was perfect for us. I loved being so close to everything. Filipino was friendly and we felt very safe. The view from the balcony was nice and the breakfast was great!
Evelyn
3 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
maria grazia
Reisde met familie
3 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Assolutamente consigliato
Struttura nuova, pulita, camera spaziosa, dotata di tutti i comfort, gentilezza estrema del personale. SI trova in zona super centrale vicino a tutto. Garage adiacente disponibile (a pagamento) e supercomodo .Assolutamente consigliato!
maria grazia
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Lars
1 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Ligger meget centralt og meget rent
Lars
7 nachten verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Silvia
Reisde met partner
22 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto molto agevole!
Silvia
5 nachten verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Lynda
5 okt 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Très bien pour une nuitée
Bien situé! Facilité pour stationner.
Lynda
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Massimo
21 aug 2023
Massimo
2 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Lisa
Reisde met partner
20 aug 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I wish i would have planned to stay a few more days in this beautiful hotel in this charming seaside town. 3 nights was not enough.....
Susan
3 nachten verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Andrew
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
14 jul 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and nice stay. Rooms are spacious. Breakfast from 8-10 am. Front desk usually unstaffed.
Andrew
4 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Jordyn
Reisde met partner
11 okt 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved this place! Analisa was so kind! The room is clean with a nice view. It’s got a nice modern vibe. The breakfast was outstanding!
Jordyn
1 nacht verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
KARLA
6 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect stay
This hotel is absolutely perfect for you stay in Castellammare. The location is great and if you get a sea view room you will have an amazing experience. The staff is so nice and helpful. I would recommend this hotel 100%
KARLA
4 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Linda A.
28 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The owners were wonderful and the breakfast was outstanding.
Linda A.
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Kristie, VANCOUVER BC
5 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten