Gehele chalet
Casa Rural Las Corzas
Fotogalerie voor Casa Rural Las Corzas





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 395
inclusief belastingen en toeslagen
9 mrt - 10 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU00000500100063922600000000000000000CR-AV-015518, CR-AV-01551
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Casavieja, Ávila
In de buurt
Embalse de San Juan50 min. rijden - 48.9 km- Parroquia San Antonio de Pádua16 min. rijden - 8.9 km
- Castillo de La Adrada23 min. rijden - 16.4 km
- Castillo de Don Álvaro de Luna43 min. rijden - 46.6 km
- Talavera de la Reina Beursterrein48 min. rijden - 50.9 km
Restaurants
- Bar Restaurante Estribo12 min. rijden
- La Bodeguita10 min. rijden
- Botavara17 min. rijden
- Posada de Trastámara10 min. rijden
- Mesón el duende10 min. rijden