Rijtjeshuis "Oasis 10", bouwjaar 1990, gerenoveerd in 2025. 200 m van zee, 200 m van het strand. Voor medegebruik: openluchtzwembad (seizoensgebonden beschikbaarheid: 01. Apr. - 11. Okt.). Openbare parkeerplaatsen in de straat. Levensmiddelenwinkel 900 m, restaurant 260 m, bushalte 1.3 km. De eigenaar accepteert geen groepen. De eigenaar accepteert geen jeugdgroepen. Halfvrijstaand huis 3-kamers 55 m2. Gezellig ingericht: woonkamer met TV. 1 kamer met 1 2-pers bed (180 cm, lengte 200 cm). 1 kamer met 2 bedden. Keuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine) met eettafel. Douche/WC. Air-conditioning. Terras 10 m2 gedeeltelijk overdekt. Terrasmeubelen. Ter beschikking: wasmachine. Internet (WiFi, gratis). 30009000039615
In prijs inbegrepen: ERV annuleringsverzekering Energiekosten Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) Linnengoed (Eerste set bed- en badlinnen) Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden Draadloos toegang tot internet (WIFI)
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Unitgrootte: 55 vierkante meter
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 30009000039615
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis bevindt zich in El Algar, een wijk in Cartagena, en ligt vlak bij het strand. Bezoek culturele hoogtepunten Refugio-Museo de la Guerra Civil en Centrum voor de Interpretatie van de Geschiedenis van Cartagena. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Parque Minero de La Unión en Batería de Cenizas. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Plaza de Toros de Cartagena of Estadio Municipal de Cartagena. In de buurt van je accommodatie valt er volop spetterpret te beleven. Denk aan zeilen of surfen/bodyboarden. Bekijk onze reisgids voor Cartagena
Corvera (RMU-Internationale Luchthaven Región de Murcia) - 45 min. rijden
Restaurants
Don Lorenzo
3 min. wandelen
La Espiga del Mar Menor
15 min. wandelen
Scabetti
10 min. rijden
Los Churrascos
9 min. rijden
El Toro
10 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Oasis 10 by Interhome over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Oasis 10 by Interhome?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Oasis 10 by Interhome inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Oasis 10 by Interhome uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Oasis 10 by Interhome?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in El Algar, op 10 minuten wandelen van Playa Perla de Levante en Mar Menor. Ook Playa de Los Urrutias en Playa de Los Nietos liggen op 5 km afstand.