"Les Tulipes" Apartment with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi
Ontdek ons charmante appartement van 30 m², geschikt voor maximaal 4 personen – perfect voor een uitje met familie of vrienden. Er is een knusse slaaphoek met stapelbed, een badkamer, een eetruimte met keukenhoek en een comfortabele slaapbank.
Geniet van een mooie privéterras met loggia aan de achterzijde, ideaal om te ontspannen, en een privé tuin aan de voorkant waar jullie heerlijk tot rust komen.
Het appartement ligt gunstig dicht bij winkels, het strand en de omliggende heuvels. Een pretpark en een discotheek zijn op enkele minuten afstand voor wie graag ontspant of uitgaat.
Liefhebbers van buitenactiviteiten kunnen in de omgeving padel, windsurfen, surfen en wandelen, op ongeveer tien kilometer van het dorp. Vergeet niet de lokale markt op donderdagochtend en de avondmarkten in de zomer te bezoeken.
Een rustige en praktische plek om volop van jullie verblijf te genieten.
dit appartement ligt in Carqueiranne. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Site Archéologique d'Olbia en Tour des Templiers. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Toulon en Château la Tulipe Noire. Jardin Alexandre 1er en Musée National de la Marine zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals wandelen of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Carqueiranne
Zijn huisdieren welkom bij "Les Tulipes" Apartment with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij "Les Tulipes" Apartment with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij "Les Tulipes" Apartment with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 10 nov. 2026 min. € 178, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij "Les Tulipes" Apartment with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij "Les Tulipes" Apartment with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat "Les Tulipes" Apartment with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi?
Dit appartement in Carqueiranne ligt op 2 km afstand van Peno Strand, Plage du Pradon en Strand van Pradon. Château la Tulipe Noire ligt op 3,3 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over "Les Tulipes" Apartment with Private Terrace, Garden, and Wi-Fi
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 3 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
8 jun 2025
Location parfaite
Pros: Logement très calme et reposant avec terrasse
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
karine h.
12 jul 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Agréable location
Nous étions 2 personnes et nous avons passé 2 tres bonnes semaines dans cette location. L’hote est tres sympathique. Sauf pour manque de climatisation.
14 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Daniel R.
5 mrt 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Appartement convenable pour notre séjour
Vu la saison, nous n'avons pas profité de l'extérieur et nous ne pouvons donc pas porter d'appréciation.
Concernant l'appartement lui-même, le seul gros bémol vient du couchage : un simple clic-clac, à transformer en lit à l'arrivée, et qui bascule dangereusement d'un côté, lorsque l'autre côté n'est pas occupé afin de faire contrepoids. De plus, ni balai, ni pelle à poussière.