Da u Franchin biedt onder andere een terras. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Da u Franchin bieden voordelen zoals airconditioning en badjassen, bovenop voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met haardrogers
(kleer)kasten, terrassen en keukens
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Badjassen
Haardroger
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Patio
Terras
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Carloforte. Bezoek Museo Civico Casa del Duca en Monumento ai Caduti, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Sottotorre en Cala Lunga-strand. Bekijk onze reisgids voor Carloforte
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Da u Franchin inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Da u Franchin uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Da u Franchin?
Dit vakantiehuis in Carloforte ligt op 0,8 km van Museo Civico Casa del Duca en op 4,5 km van Cala Lunga-strand. Ook Punta Nera en Strand van San Pietro liggen op 10 km afstand.