Appartementen in Carballeda de Valdeorras

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Over twee weken
Over twee maanden
Over drie maanden
Over vier maanden

Onze beste keuzes voor appartementen in Carballeda de Valdeorras

Appartement in Ponferrada

La Estrella's little apartment
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (1 beoordeling)
'Piso en perfecto estado, todo nuevo. Nos alejamos 3 días muy cómodos'
Spanje
José Luis
De prijs is € 109
inclusief belastingen en toeslagen
28 jan - 29 jan
La Estrella's little apartment

Appartement in Ponferrada

Cris and Mía's little apartment
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (1 beoordeling)
'Exellent, well kept and vey clean. Location is a little off, but is worth the stay'
Verenigd Koninkrijk
Charles L.
De prijs is € 116
inclusief belastingen en toeslagen
28 jan - 29 jan
Cris and Mía's little apartment

Appartement in Viloira

Los Jardines
De prijs is € 132
inclusief belastingen en toeslagen
28 jan - 29 jan
Los Jardines
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (1 beoordeling)
De prijs is € 1.383
inclusief belastingen en toeslagen
28 jan - 29 jan
Apartment 'Marel' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning

Appartement in Pobra De Trives, A

MANZANEDA NATURA T0 ESTUDIO
De prijs is € 140
inclusief belastingen en toeslagen
1 feb - 2 feb
MANZANEDA NATURA T0 ESTUDIO

Appartement in Pobra De Trives, A

Manzaneda Natura T2 Duplex
De prijs is € 250
inclusief belastingen en toeslagen
29 jan - 30 jan
Manzaneda Natura T2 Duplex
De prijs is € 345
inclusief belastingen en toeslagen
28 jan - 29 jan
Apartment in Ponferrada near las Medulas,Penalba de Santiago or the "Camino"
De prijs is € 1.537
inclusief belastingen en toeslagen
29 jan - 30 jan
Apartment 'Marel' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning
De prijs is € 1.383
inclusief belastingen en toeslagen
29 jan - 30 jan
Apartment 'Marel' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Carballeda de Valdeorras

Ontdek meer over Carballeda de Valdeorras

Informatie over Appartementen in Carballeda de Valdeorras

Aantal beoordelingen
1
Accommodatie
228
Laagste prijs
€ 116
Hoogste prijs
€ 1.537

Veelgestelde vragen

Hoe is het om in een appartement in Carballeda de Valdeorras te verblijven?
Er zijn 5 hotels en andere accommodaties in Carballeda de Valdeorras. Hoewel er misschien niet veel appartementen zijn, kunnen wij je helpen bij het zoeken naar soortgelijke accommodaties. Als je op Expedia een zoekopdracht uitvoert, kun je met de filters de zoekresultaten verkleinen door te zoeken op zaken als een keuken of wasmachine, voorzieningen waar appartementen soms over beschikken. Je kunt het aanbod eventueel ook filteren op andere vergelijkbare accommodaties, zoals vakantiehuizen of cottages.
Overweeg je om te verblijven in een appartement?
Appartementen bieden meestal meer ruimte dan hotelkamers en zijn voorzien van een keuken, zodat je voor je eigen gerechten kunt zorgen. Appartementen zijn ideaal voor gezinnen die graag alle gemakken van thuis hebben en voor stelletjes die graag ver van de toeristische drukte verblijven.
Wat is het beste appartement voor een vakantie in Carballeda de Valdeorras?
Hier zie je enkele van de populairste appartementen in deze omgeving: Appartement 'Leopoldo II' met uitzicht op de bergen, buitenzwembad en wifi - Inclusief een terras. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. Cris and Mía's little apartment - Gelegen op 32,3 km afstand in Ponferrada. Los Jardines - Bevindt zich in O Barco de Valdeorras, op 13,7 km afstand. Casa do Comenidante - Appartement 4 + 1 - 37,8 km verderop gelegen in San Xoán de Río. Met een balkon, een open haard en een slaapbank. Ter plaatse zijn wasvoorzieningen met zelfbediening en een spelletjesruimte beschikbaar. Casa do Comediante - Appartement 2 + 1 - Gelegen in San Xoán de Río, op 37,8 km afstand van Carballeda de Valdeorras. Inclusief een terras en een open haard. Ter plaatse zijn wasvoorzieningen met zelfbediening en een spelletjesruimte beschikbaar.
Welke weersomstandigheden kan ik verwachten in Carballeda de Valdeorras?
Hoewel het weer maar één aspect van je vakantie is, het kan een grote impact hebben op je reisplannen, vooral als je een langer verblijf plant in Carballeda de Valdeorras. De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 18 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 5 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Carballeda de Valdeorras is 941 mm.
Wat zijn de must-sees van Carballeda de Valdeorras?
Verken de omgeving en ontdek gezinsvriendelijke bezienswaardigheden als Castro Bergidum of kies voor frisse buitenlucht en natuurschoon bij Parque Natural del Lago de Sanabria. Pena Trevinca en Las Medulas zijn een paar voorbeelden van andere leuke plaatsen in deze omgeving.
Wat is de beste manier om je te verplaatsen in Carballeda de Valdeorras?
Als je op de hoogte bent van de vervoersopties voorkom je problemen wanneer je op je bestemming bent. Vlieg naar Braganca (BGC), gelegen op 53,8 km van het centrum. Als je graag de omgeving wilt verkennen, kun je een auto huren tijdens je reis.