Geheel appartement
Les Bouganvilles by Solturelba - Colibrì 3
Fotogalerie voor Les Bouganvilles by Solturelba - Colibrì 3





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 445 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Les Bouganvilles by SolturElba
Les Bouganvilles by SolturElba
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: EUR 50
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Toeslag voor beddengoed: EUR 11.5 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
12041-40147
Over deze buurt

Capoliveri, Livorno
In de buurt
Nationaal Park Arcipelago Toscano15 min. wandelen - 1.3 km- Spiaggia di Peducelli2 min. wandelen - 0.2 km
- Spiaggia di Morcone8 min. wandelen - 0.7 km
- Spiaggia di Stecchi19 min. wandelen - 1.7 km
- Capoliveri Bike Park4 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
- Portoferraio (EBA-Marina Di Campo) - 49 min. rijden
Restaurants
- L'Orchidea5 min. rijden
- Mickey Mouse7 min. rijden
- Da Michele - Calamita19 min. wandelen
- Summertime5 min. rijden
- Ristorante Pizzeria Da Tanio7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Les Bouganvilles by Solturelba - Colibrì 3
Beoordelingen
9,0








