10/10 – Uitstekend
rebiBank
" Toppp ! super recomendo "!

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Vandaag, 16 okt. 2025, kost een verblijf bij Pousada Quintal da Lua van één nacht voor twee volwassenen op 20 okt. 2025 min. € 63,19, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Deze pousada ligt in Bela Vista, op 1 km van Strand van Capitólio en op 4,6 km van Furnasmeer. Ook Serra da Canastra National Park en Ponte do Rio Turvo liggen op 25 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster