
Vakantie en citytrip naar Cap d'en Font
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 1.200 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Cap d'en Font
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.


La Quinta Menorca by Portblue Boutique
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 2.314, de prijs is nu € 1.389 per persoon
€ 1.389
per persoon
8 aug - 15 aug
net gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Düsseldorf (DUS) naar Mahon (MAH)
9,4/10 Exceptional! (111 beoordelingen)
Erg vriendelijk personeel. Goede service en mooie ruime kamers.
Beoordeeld op 4 jun 2022


Villas Finesse
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 2.973, de prijs is nu € 1.831 per persoon
€ 1.831
per persoon
19 aug - 26 aug
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Düsseldorf (DUS) naar Mahon (MAH)
8,6/10 Excellent! (20 beoordelingen)
Lovely villa that has all necessary amenities. It's not new, but well kept and very private. Definitely recommended for a quiet stay.
Beoordeeld op 27 okt 2025

Senator Port Mahón
Bespaar 100% op je vlucht
De prijs was € 1.943, de prijs is nu € 1.259 per persoon
€ 1.259
per persoon
8 aug - 15 aug
net gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Düsseldorf (DUS) naar Mahon (MAH)
9/10 Wonderful! (137 beoordelingen)
We hebben een ontzettend fijne vakantie gehad in Hotel Port Mahon. Het hotel ligt op 20 minuutjes lopen van het busstation in Mahon. Wij als twee 19 jarige vonden de service en vooral het ontbijt uitstekend. Erg uitgebreid ontbijt met een mooi terras om ervan te genieten. Het zwembad is netjes onderhouden en heeft een goede temperatuur. Er zijn ligbedjes en parasols rondom het zwembad, deze zijn gratis te gebruiken. Er is 24/7 personeel aanwezig aan de informatiebalie. Zo is er altijd service beschikbaar. De kamer is uitgerust met een een mooi en ruim balkon waar ja s’avonds kan genieten (als je hier voor kiest) en met een schone / ruime badkamer met een bad/douche. De bedden zijn erg goed. Elke ochtend wordt de kamer opgeruimd en worden er schone handdoeken neergelegd. De kamers zijn ook niet gehorig. Overal een top hotel als je het ons vraagt! Wij zijn erg tevreden :)
Beoordeeld op 20 jul 2022
Tophotels in Cap d'en Font

Grupotel Mar de Menorca
Cala Canutells, s/n Mahón Menorca
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 155 per nacht van 10 jun tot 11 jun
€ 155
10 jun - 11 jun
inclusief belastingen en toeslagen

Palladium Hotel Menorca
Via Jardin s/n Mercadal
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 279 per nacht van 11 jun tot 12 jun
€ 279
11 jun - 12 jun
inclusief belastingen en toeslagen
8,8/10 Excellent! (104 beoordelingen)
"Great resort, beautiful beach. The hotel rooms are very well appointed and really clean. The views are the best you can get! The food is really good quality. My only feedback would be that the drinks as part of the all inclusive are a bit of a let down and the pool is quite small. Everything else ..."
Beoordeeld op 31 mei 2026

ARTIEM Audax - Adults Only Hotel
Urb. Serpentona, Cala Galdana Ciutadella de Menorca Menorca
9,4/10 Exceptional! (539 beoordelingen)
"Zeer goed hotel, top ontbijt, bijzonder vriendelijk personeel, kamer zeer proper, badkamer wel wat aan vernieuwing toe."
Beoordeeld op 5 okt 2025
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Populaire plekken om te bezoeken
Playa de Binibeca
Wat is er beter dan een middagje luieren aan het strand van Playa de Binibeca op vakantie in Binibeca? Maak hier gebruik van de mooie wandelgebieden, zoals de kust, of breng een bezoek aan de winkels.
Splash Sur Menorca
Kom met je kinderen naar Splash Sur Menorca en beleef dit leuke amusementspark in Marina de Son Ganxo.
Es Caló Blanc
Word tijdens je vakantie in Binisafua één met de natuur en ontdek het prachtige buitenleven in Es Caló Blanc. Maak een wandeling langs de kust in dit ontspannen gebied of probeer een van de geweldige restaurants.
Activiteiten

Gastronomische ervaring in de champignonteelt (rondleiding niet inbegrepen)
€ 20
per volwassene
Ontdek de wereld met Expedia
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
