Gehele woning

Finca 3R Vélez-Málaga by Ruralidays

Fotogalerie voor Finca 3R Vélez-Málaga by Ruralidays

Een eethoek met een houten tafel en stoelen, een aan de muur bevestigde televisie en een stenen open haard.
Een terras buiten met een tafel en stoelen, een overdekt gedeelte met een pergola, en een gebouw met houten deuren en ramen.
Een witte auto geparkeerd op een grindpad dat leidt naar een gebouw met terrasplekken.
Een enkel bed met een beige sprei, twee bijpassende kussens, twee opgerolde handdoeken, een houten nachtkastje en een ladekast.
Een keuken met houten kastjes, een inbouwoven, een spoelbak en een witte koelkast.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Finca 3R Vélez-Málaga by Ruralidays

  • Vakantiehuis voor 4 personen nabij Vélez-Málaga, in de provincie Málaga, Andalusië.

    Dit gezellige vakantiehuis is perfect om te genieten van een uitje met familie of vrienden. Met een verlicht privézwembad dat uitnodigt tot ontspanning en een rustieke inrichting die wordt gemengd met moderne accenten, belooft dit huis een onvergetelijk verblijf.

    Het interieur van het huis is zorgvuldig ingedeeld op één verdieping. Het biedt twee gezellige tweepersoonsslaapkamers, waarvan één met een comfortabel tweepersoonsbed en de ander met 2 eenpersoonsbedden, ideaal voor een verkwikkende nachtrust. De badkamer is modern met een douche en elegante afwerkingen. De woonkamer heeft een comfortabele bank en een stenen open haard die een gezellige sfeer creëert. Ernaast bevindt zich de eetkamer, die direct aansluit op een volledig uitgeruste keuken, die al het nodige comfort biedt.

    De buitenkant van het huis is een waar paradijs van rust. Een ruime veranda met uitzicht op de bergen is de perfecte plek om te genieten van maaltijden in de buitenlucht. Het zwembad, omringd door palmbomen en een ruime terras, is ideaal om te zonnen en te genieten van de rust van de omgeving. Voor de liefhebbers van barbecue beschikt het huis over een stenen barbecue, perfect voor een diner in de buitenlucht.

    Het pad kenmerkt zich door bochten en kuilen die typerend zijn voor het bergachtige gebied waar het huis zich bevindt.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Canillas de Aceituno. Bezoek culturele hoogtepunten Vélez-Málaga Museum en Centro de Arte Contemporaneo de Velez Malaga. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Baviera Golf en Bodegas Almijara. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Indoor Padel Club Velez Malaga of kies voor een avondje uit bij Weekend Beach Festival. Bekijk onze reisgids voor Canillas de Aceituno
Meer villa's in Canillas de Aceituno
Kaart
Málaga

In de buurt

  • Ermita de San Isidro
    11 min. rijden - 7.5 km
  • Stuwmeer La Viñuela
    11 min. rijden - 8.2 km
  • Centro Budista Karma Gen
    13 min. rijden - 7.5 km
  • Centro de Arte Contemporaneo de Velez Malaga
    16 min. rijden - 12.6 km
  • Indoor Padel Club Velez Malaga
    17 min. rijden - 14.0 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 61 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante El Chiringuito
    22 min. rijden
  • Rancho Grande
    22 min. rijden
  • Bar Trapiche
    13 min. rijden
  • Bar El Picota Andaluz
    19 min. rijden
  • Churreria Nueva
    18 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Finca 3R Vélez-Málaga by Ruralidays?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Finca 3R Vélez-Málaga by Ruralidays inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Finca 3R Vélez-Málaga by Ruralidays uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Finca 3R Vélez-Málaga by Ruralidays?

Deze villa ligt bij de zee, op 10 km afstand van Ermita de San Isidro, Centro Budista Karma Gen en La Viñuela Reservoir. Ook Fuente Árabe en Ayuntamiento de Arenas liggen op 10 km afstand.