deze villa bevindt zich in Berawa, een wijk in in Canggu, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het strand. Eat Street en Seminyak-plein zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Canggu Beach. Waterbom Bali en Nuanu Creatieve Stad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Canggu
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Reillo
Deze rookvrije villa beschikt naast een buitenzwembad over een spa en een tuin. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook gasgrills. Deze villa heeft 5 slaapkamers en biedt gratis wifi en een bed met traagschuimmatras. Naast de kitchenette met een koelkast kun je gebruikmaken van de ledtelevisie met kabelzenders en 5 badkamers.
Deze villa heeft 5 kamers met airconditioning die zijn voorzien van minibars (met enkele gratis items) en gratis flessenwater. Deze kamers met een zitruimte zijn individueel gemeubileerd en hebben eettafels. Alle bedden hebben een traagschuim-matras. Er is een kussenmenu beschikbaar. Alle kamers in deze villa met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Elke ledtelevisie van 40 inch heeft kabelzenders.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de spa van de accommodatie. De beschikbare behandelingen zijn onder andere massages.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice vanaf de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Theezakjes/oploskoffie
Eetopties
Eettafel
Gratis minibar (beperkt aantal items)
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: IDR 650.000 per dag
Kussenkeuzemenu
Matras van memory foam
Badkamer
5 privébadkamers
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Eettafel
Entertainment
Led-tv van 40 inch met kabelzenders
Buiten
Gasbarbecue
Terras
Terras/patio
Tuin
Tuinmeubels
Comfort
Airconditioning
Ventilator
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Gratis mineraalwater
Kluisjes
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een outletcentrum
In een dorp
In een provinciaal park
In een uitgaansbuurt
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Parkeerplaats voor fietsen
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Buitenverlichting
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
2 etages
2 gebouwen
5 units
Gebouwd in 2021
Individuele aankleding
Parkeerplaats voor fietsen
Traditionele architectuur
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan IDR 650000.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 900000 per voertuig (voor maximum 10 personen)
Toeslag voor extra bed: IDR 650000.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Reillo Villa
Villa Reillo Canggu
Villa Reillo by Nakula
Villa Reillo Villa Canggu
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Reillo over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Reillo?
Vandaag, 5 apr. 2026, kost een verblijf bij Villa Reillo van één nacht voor twee volwassenen op 7 apr. 2026 min. € 530, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Reillo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Reillo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Reillo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Villa Reillo een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van IDR 900000 per voertuig.
Waar staat Villa Reillo?
Deze villa ligt in Berawa, op 10 minuten wandelen van Canggu Plein en Seminyak Beach. Seminyak-plein ligt op 3,9 km.