Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Zona Hotelera, een wijk in Cancún. Iberostar Cancun-golfbaan en Riviera Cancún Golf Resort zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Winkelcentrum La Isla en Winkelcentrum Puerto Cancún Marina Town Center. Nationaal park Costa Occidental de Isla Mujeres, Punta Cancún y Punta Nizuc en Xoximilco mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Cancún
Cancun, Quintana Roo (CUN-Internationale luchthaven Cancun) - 13 min. rijden
Restaurants
Arena Sports Bar
11 min. wandelen
Marco Polo Restaurante
6 min. wandelen
Sun Palace
3 min. wandelen
Azvl
2 min. wandelen
Restaurant Las Fuentes
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij OCEAN FRONT APARTMENTS CANCUN?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij OCEAN FRONT APARTMENTS CANCUN inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij OCEAN FRONT APARTMENTS CANCUN uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat OCEAN FRONT APARTMENTS CANCUN?
Dit appartement ligt in Zona Hotelera, op 15 minuten wandelen van Nationaal park Costa Occidental de Isla Mujeres, Punta Cancún y Punta Nizuc en Iberostar Cancun-golfbaan. Playa Delfines ligt op 1,8 km.