Mooi, comfortabele residentie "Anny", van 3 verdiepingen. 20 appartementen in de woning. In het centrum van Canazei, zonnige ligging, direct aan de bosrand, 600 m van het skigebied. In het huis: lift, berging voor ski's. In de winter sneeuwkettingen aanbevolen. Parkeerplaats bij het huis. Winkel 100 m, supermarkt 500 m, restaurant, bar, café 100 m, bushalte 350 m. Ski faciliteiten 500 m, skipisten 300 m. Attracties in de buurt: Lago di Carezza 24 km, Sella Ronda 600 m. Bij goede skicondities is het huis bereikbaar per ski. "Condominio Anny", appartement 3-kamers. Doelmatig en comfortabel ingericht: hal. Woon-/eetkamer met zwedenkachel (alleen decoratie), eettafel en TV. Uitgang naar het balkon. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 1 bed en 1 x 2 stapelbedden. Kookhoek (4-pits kookplaat, oven). Douche/bidet/WC. Verwarming, boiler (80 liter). Verwarming alleen beschikbaar van 01.12. tot 01.05. Zeer mooi uitzicht op de bergen. Ter beschikking: wasmachine, haardroger. Internet (WiFi). Parkeerplaats (1 Auto). Niet rokers woning, parkeerplaats alleen voor een kleine auto. 1 huisdier/hond toegestaan. Brandblusser. IT022039C2558AXJTT
In prijs inbegrepen: ERV annuleringsverzekering Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) Linnengoed (Eerste set bed- en badlinnen) Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
Niet inbegrepen in de prijs en moet vooraf worden geboekt: Babybed (tot 2 jaar) 35.0 EUR Bookable extra per day Linnengoed (tweede set bed- en badlinnen) 16.0 EUR Bookable extra per person Huisdier 34.0 EUR Bookable extra fixed price
#IT3550.290.2
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: internettoegang
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Mountainbiken in de buurt
Wandelmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT022039C2558AXJTT
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Canazei in het stadscentrum. QC Terme Dolomiti en Ortisei-Furnes-skilift zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Dolomieten en Val Gardena. Dòlaondes Canazei en Gherdeina Erfgoedmuseum zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals mountainbiken, wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Canazei
Zijn huisdieren welkom bij Apartment Anny by Interhome?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment Anny by Interhome inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment Anny by Interhome uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment Anny by Interhome?
Dit appartement ligt in het centrum van Canazei, op 2 km afstand van Dòlaondes Canazei en Dolomieten. Ook Skilift Pecol en Duron-vallei liggen op 3 km afstand.