Gehele woning

Lovely home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside

Fotogalerie voor Lovely home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside

Een modern terras buiten met een pergola, tuinmeubels en een glazen deur die leidt naar een balkon.
Een woonkamer met een grijze bank, een bijzettafeltje met een vaas witte bloemen, een schilderij van een kustlandschap en een trap.
Een lichte woonkamer met een bank, televisie en een eetgedeelte zichtbaar door een open deur.
Een zwembadgedeelte met ligbedden, een helderblauw zwembad en een gebouw met meerdere verdiepingen en balkons.
Een moderne villa met zwembad, meerdere kamers en uitzicht op het omliggende landschap.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Lovely home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside

  • Villa "S'Alzina" biedt maximale rust en ligt op een landelijke locatie met ruime terrassen en grindzones die perfect zijn om te ontspannen.







    Het verleidelijke zwembad, zonneterras en schaduwrijke eethoek nodigen uit tot urenlang genieten, met een buitenkeuken die ideaal is voor barbecues. Er is ook parkeergelegenheid voor meerdere auto's.



    Binnen vult het moderne, elegante design de rustige omgeving aan met een woonkamer en chique keuken, vier slaapkamers, allemaal met eigen badkamer, evenals een gastentoilet. Boven is er nog een slaapkamer met en-suite badkamer en terras.



    De villa ligt op een aangenaam rustige locatie op slechts ca. 6 km ten zuidoosten van Campos in het zuiden van het eiland. In het kleine stadje vindt u bars, restaurants en winkels voor uw dagelijkse behoeften, en er is ook een pittoreske markt op zaterdag. Santanyi ligt op ongeveer 15 minuten rijden en het strand van Es Trenc ligt op ongeveer 17 km afstand. Andere pareltjes zoals Cala Llombards, Cala Mondrago of Cala Santanyi nodigen uit tot luie dagen in de zon. Het havendorp Colonia de Sant Jordi ligt op ongeveer 25 minuten rijden met de auto.



    We beschouwen deze accommodatie als toegankelijk voor onze gasten met beperkte mobiliteit, maar we raden alle gasten aan om de geschiktheid van de accommodatie te controleren op basis van hun eigen behoeften.



    Houd er rekening mee dat er geen jeugdgroepen of vrijgezellenfeesten worden geaccepteerd in dit pand. Een jeugdgroep in deze accommodatie bestaat uit mensen jonger dan 25 jaar. Boek deze accommodatie niet als je een jeugdgroep of vrijgezellenfeest bent, want je reservering wordt geweigerd na boeking, wat bij aankomst in de accommodatie of tijdens je verblijf kan zijn, en je krijgt geen geld terug.



    Opmerking: Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, niet door een bedrijf of handelaar. Dit betekent dat de EU-consumentenwetgeving mogelijk niet van toepassing is. Je kunt er echter zeker van zijn dat we je hetzelfde niveau van klantenservice zullen bieden en dat je verblijf niet anders zal zijn dan wanneer je een accommodatie boekt bij een professionele eigenaar.



    - Verbruikskosten incl.

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)







    - Privé zwembad (50m2)

    - Klimaatbeheersing warm en koud

    - Kinderbed: 3

    - Kinderstoel: 3



Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Campos. Bezoek Son Cosmet en Talayotisch Dorp Els Antigors, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Caló des Moro en Parque Natural de Mondragó. Artestruz Mallorca en Botanicactus zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Campos
Meer vakantiehuizen in Campos
Kaart
Campos

In de buurt

  • Een kustplaats met een strand, helder turquoise water en omliggende begroeiing.
    Playa Cala Santanyí
    23 min. rijden - 17.7 km
  • Een sappige plant met groene en rode bladeren op een zanderige ondergrond.
    Playa Es Trenc
    28 min. rijden - 22.1 km
  • Dalt Turó Wijngaard
    8 min. rijden - 5.2 km
  • Mercadillo de Santanyí
    17 min. rijden - 13.2 km
  • Artestruz Mallorca
    17 min. rijden - 15.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Manacor - 30 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 45 min. rijden

Restaurants

  • Mallorquino
    12 min. rijden
  • Retroway
    12 min. rijden
  • Sa Botiga
    12 min. rijden
  • C'an Vadell
    12 min. rijden
  • Sublims Gourmet
    12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Lovely home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Lovely home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Lovely home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Lovely home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Lovely home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Campos ligt op 3,2 km van Dalt Turó Wijngaard en op 10 km afstand van Son Cosmet en Mercadillo de Santanyí. Ook Artestruz Mallorca en Parque Natural de Mondragó liggen op 15 km afstand.