Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Apartment

Dit appartement in Campo nell'Elba is voorzien van een keuken

Fotogalerie voor Apartment

Terrein van de accommodatie
Terrein van de accommodatie
Een koelkast, een microgolfoven, een kookplaat, een vaatwasser
Woonruimte
Interieur

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Geheel appartement

2 slaapkamersMax. aantal: 460 m²

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Apartment

Dit appartement in Campo nell'Elba is voorzien van een keuken
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Een wasmachine, een koffiezetapparaat/waterkoker en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • Bidet
  • Douche

Woonruimtes

  • Eettafel

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de oceaan

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 60 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings and birthday parties

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 4 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Campo nell'Elba. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Villa van San Martino en Villa romana delle Grotte. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Campo alla Sughera en Golfclub Hermitage. Bekijk onze reisgids voor Cavoli
Meer appartementen in Cavoli
Kaart
Cavoli, Provincia di Livorno

In de buurt

  • Sunset on Elba 

The Island of Elba is the third largest Italian island after Sicily and Sardinia and is the largest in the Tuscan Archipelago. Elba has a coastline of 147 km.  Elba is especially remembered for having been the home of Napoleon Bonaparte during his 1814 exile. Eight picturesque little towns (Portoferraio, Marciana, Marciana Marina, Campo nell'Elba, Capoliveri, Porto Azzurro, Rio nel'Elba and Rio Marina) are scattered over a rugged land, hilly and mountainous for the most part with the main mountain (Monte Capanne) 1019 metres high,
    Nationaal Park Arcipelago Toscano
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Strand van Cavoli
    Strand van Cavoli
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Spiaggia di Marina di Campo
    Spiaggia di Marina di Campo
    5 min. rijden - 5.0 km
  • Spiaggia di Colle Palombaia
    3 min. rijden - 2.2 km
  • Haven van Portoferraio
    26 min. rijden - 20.7 km

Lokaal vervoer

  • Portoferraio (EBA-Marina Di Campo) - 17 min. rijden

Restaurants

  • Pasticceria Le Delizie
    7 min. rijden
  • Kontiki
    7 min. rijden
  • Duro Bar
    7 min. rijden
  • La rustica
    6 min. rijden
  • Spiaggia di Fetovaia
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment?

Dit appartement ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van Nationaal Park Arcipelago Toscano en Strand van Cavoli. Ook Spiaggia di Colle Palombaia en Strand van Fetovaia liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Apartment

Beoordelingen

9,0

Fantastisch