Geniet bij dit appartement van aparte rookruimtes. Dit appartement beschikt over gratis wifi, een waterkoker en een flatscreentelevisie. Je vindt er tevens een douche en een bureau.
Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. In dit appartement in Camogli is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
Douche
Entertainment
Flatscreen-tv
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
🏠 PROPERTY DESCRIPTIONCasa Valentina is located in a typical Ligurian building, in a central area near the charming harbor of Camogli.It is the perfect starting point for a seaside holiday without the need to use a car or public transport.In just 5 mi
Camogli
🏠 PROPERTY DESCRIPTIONCasa Valentina is located in a typical Ligurian building, in a central area near the charming harbor of Camogli.It is the perfect starting point for a seaside holiday without the need to use a car or public transport.In just 5 mi
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 40 als je incheckt tussen 19.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 40 als je incheckt tussen 19.00 uur en middernacht
Schoonmaakkosten: EUR 130
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een bankkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 010007-LT-0584
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Camogli. Porto di Portofino en Porto Antico zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Camogli en Strand van Paraggi. Passeggiata di Corso Italia en Genua Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Camogli
Camogli - San Rocco - Batterie - San Fruttuoso Pad
11 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Camogli San Fruttuoso - 2 min. wandelen
Genoa (GOA-Cristoforo Colombo) - 45 min. rijden
Restaurants
La Cage aux Folles
4 min. wandelen
La Camogliese dal 1912
1 min. wandelen
Primula
3 min. wandelen
Semmu Friti
6 min. wandelen
La Rotonda
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij JOIVY Flat By The Sea Promenade?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij JOIVY Flat By The Sea Promenade inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 40 kun je bij deze accommodatie tussen 19.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij JOIVY Flat By The Sea Promenade uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat JOIVY Flat By The Sea Promenade?
Dit appartement in Camogli ligt vlak bij Strand van Camogli en Museo Marinaro Gio Bono Ferrari. Ook Marina di Camogli en Basiliek van Santa Maria Assunta liggen op 5 minuten wandelen. Station Camogli San Fruttuoso ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Recco is het 28 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen over JOIVY Flat By The Sea Promenade