Country House 5 Minutes from Salamanca, 5,000 m² with Pool and BBQ Area
Prachtig landhuis voor een paar dagen met het gezin, met z’n tweeën of gewoon met vrienden om een speciale gelegenheid te vieren. Zwembad van 100 m², open haard, perceel van 5.000 m², gemeenschappelijke ruimtes, barbecue en houtoven, enz. Je brengt een paar dagen door om helemaal tot rust te komen midden in de natuur. Ideaal om nieuwe energie op te doen in een unieke omgeving. Op slechts 5 km / 5 minuten van Salamanca.
Het bestaat uit twee huizen. Het ene heeft een gemeenschappelijke ruimte met 10 bedden, en het andere huis heeft twee kamers: één met 2 bedden en één met 8 bedden.
deze cottage ligt in Calvarrasa de Abajo. Bezoek Puente de Enrique Estevan en Romeinse brug, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parque de los Jesuitas en Tuin van Calisto en Melibea. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Multiusos Sanchez Paraiso of Estadio El Helmántico. Bekijk onze reisgids voor Calvarrasa de Abajo
Zijn huisdieren welkom bij Country House 5 Minutes from Salamanca, 5,000 m² with Pool and BBQ Area?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Country House 5 Minutes from Salamanca, 5,000 m² with Pool and BBQ Area inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Country House 5 Minutes from Salamanca, 5,000 m² with Pool and BBQ Area uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.30 uur uit te checken.
Waar staat Country House 5 Minutes from Salamanca, 5,000 m² with Pool and BBQ Area?
Deze cottage in Calvarrasa de Abajo ligt op 15 km afstand van War Zone Indoor, Puente de Enrique Estevan en Romeinse brug. Ook Museum van Autogeschiedenis en Parque de los Jesuitas liggen op 15 km afstand.