Mooi vakantiehuis voor 6 personen met privé zwembad in Calpe! Vakantiehuis voor 6 personen in een populaire, zonnige omgeving van Calpe! De stranden, het centrum van het dorp, supermarkten en restaurants liggen op ongeveer 1,5 tot 2 kilometer afstand.
De villa biedt u op de begane grond een grote woon / eetkamer met een omringend terras, van waaruit u een prachtig uitzicht heeft op de stad, de "Peñon de Ifach", het symbool van Calpe en de zee. Er is ook een open, modern ingerichte keuken, twee slaapkamers, een doucheruimte en een gastentoilet. Vanaf het terras heeft u via een buitentrap toegang tot het terras bij het zwembad en de tuin.
In de kelder van de villa is er een aparte, ruime slaapkamer met doucheruimte. De slaapkamer heeft directe toegang tot het zwembad en het zonneterras.
Het volledig omheinde perceel is prachtig aangelegd met een zonneterras, verschillende zitplaatsen, zwembad van 10 x 4 meter, buitendouche en dubbele carport.
Het huis is uitgerust met airconditioning warm / koud, rolluiken in de slaapkamers, wasmachine, vaatwasser, oven, magnetron, broodrooster, koffiezetapparaat, satelliet-tv, wifi en een haardroger in elke badkamer.
Breng hier uw vakantie door in een privésfeer!
Locatie: 2500 meter naar het strand en de boulevard Playa La Fossa / restaurants ongeveer 800 meter / supermarkten 1.000 meter / stadscentrum 2500 meter
De prijs is inclusief: eindschoonmaak, handdoeken en beddengoed en WiFi.
Aankomst en vertrek buiten deze tijden: toeslag 40, - € Nachttarieven van 10:00 uur tot 08:00 uur, zon. en feestdagen: toeslag 60, - €.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Zwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 10 kg per huisdier
Toeslag: EUR 35
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Tuin
Unitgrootte: 130 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
Mimosa - pretty holiday property with private pool in Moraira
Kust van Benissa
Mimosa - pretty holiday property with private pool in Moraira
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Haustiere sind immer auf Anfrage .
Los animales de compañía son siempre bajo petición.
Pets are always on request.
Gruppen Partys sind nicht gestattet .
Group parties are not permitted.
No se permiten las fiestas en grupo.
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 35
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Managementtoeslag: EUR 0.45
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 35
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor late check-in: EUR 60
Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 30 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie AT-480967-A
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in Calpe. Bezoek Joan de la Casa. en Club de Golf Ifach als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Playa Albir en Parque Natural de Penyal d'Ifach. Moraira Park en Ozone Bowling zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Calpe
Beschikt Casa Gigi para 6 Personas over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Casa Gigi para 6 Personas?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 35. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa Gigi para 6 Personas inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Gigi para 6 Personas uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Gigi para 6 Personas?
Deze villa in Calpe ligt op 3 km afstand van Las Salinas de Calpe, Playa de la Fossa en Playa de Calalga. Ook Llavador de la Font en Baños de la Reina liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Casa Gigi para 6 Personas
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Janine m.
19 aug 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Overall the property was good. The location was fine if you don't mind walking into the town, have a car or don't mind paying fir taxis.It was clean and had everything you need. I would say it is dated and there are some minor issues with opening patio doors which need fixing. The host Richard was lovely and very accommodating and always available when needed.The pool area is big so you have plenty of space to lounge about. Overall we had a lovely stay.
7 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Joachim W.
5 jul 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Urlaub 2023 in Calpe
Sehr schönes Haus mit super Ausstattung. Sehr nette Agentur Betreuung . Die Türen und Fenster mit Fliegengittern, bei konsequenter Nutzung keine Stechmücken in den Räumen 😉 Nur 5 Autominuten bis zum Strand.
Hat uns sehr gut gefallen 👍
14 nachten verbleven in juni 2023
Van een partnersite
6/10 – Matig
Tatiana
31 aug 2023
très belle maison et belle piscine mes des choses a améliorer
piscine grand espace de vie très agréable
pas de pressions d'eau dans la maison difficile de ce laver
et attention signaler avant qu'il faut payer l'électricité en sus??