10/10 – Uitstekend
Maria






















De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 17.00 uur geopend.
Vandaag, 1 nov. 2025, kost een verblijf bij Park Hotel San Jorge & Spa by Escampa Hotels van één nacht voor twee volwassenen op 1 dec. 2025 min. € 62,00, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 30 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Parkeren kost EUR 15 per nacht.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 200 per voertuig.
Dit hotel in Platja d'Aro ligt aan het strand, naast een golfbaan en vlak bij Cala Bella Dona en Cala Cap Roig. Ook Cami Ronda Platja Aro en Cala del Pi liggen op 10 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
