Channel View Hotel ligt in Calabar. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals National Archives of Nigeria, U. J. Esuene Stadium en Millenium Park. Bekijk onze reisgids voor Calabar
27 MCC Road, Calabar, Cross River State, 1208
In de buurt
National Archives of Nigeria
3 min. rijden - 2.3 km
U. J. Esuene Stadium
3 min. rijden - 2.9 km
Millenium Park
4 min. rijden - 4.2 km
Calabar Museum
5 min. rijden - 4.6 km
Calabar International Convention Centre
12 min. rijden - 9.3 km
Lokaal vervoer
Calabar (CBQ-Margaret Ekpo) - 15 min. rijden
Restaurants
Fish Park
4 min. rijden
Mustard seed
3 min. rijden
Brix Lounge
4 min. rijden
Bulavaad
5 min. rijden
The Red Door
19 min. wandelen
Over deze accommodatie
Channel View Hotel
Hoogtepunten van de accommodatie
Geniet van een gratis continentaal ontbijt, een koffiebar/café en een wasserij bij Channel View Hotel. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een bar genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een lift en een vergaderruimte
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
De 100 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Regendouches, badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met satellietzenders
Verwarming, dagelijkse schoonmaak en adapters/opladers
Vandaag, 8 nov. 2026, kost een verblijf bij Channel View Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 9 nov. 2026 min. € 108, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Channel View Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Channel View Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Channel View Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Channel View Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 130 per voertuig.
Waar staat Channel View Hotel?
Dit hotel in Calabar ligt en op 5 km afstand van National Archives of Nigeria, U. J. Esuene Stadium en Millenium Park. Calabar Museum ligt op 3,8 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.