Valle del Inca ligt in Cajamarca in het stadscentrum. Bezoek El Cuarto del Rescate en Losgeldkamer, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Heuvel van Santa Apolonia en Baños del Inca. Bekijk onze reisgids voor Cajamarca
Jr. Amazonas 574, Cajamarca, Cajamarca, 6002
In de buurt
Cajamarca Plaza de Armas
2 min. wandelen - 0.2 km
Kerk van Belen
5 min. wandelen - 0.5 km
Cajamarca-kathedraal
2 min. wandelen - 0.2 km
Losgeldkamer
3 min. wandelen - 0.3 km
Heuvel van Santa Apolonia
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Cajamarca (CJA-Major General FAP Armando Revoredo Iglesias) - 12 min. rijden
Restaurants
Restaurant “Salas Tradición”
4 min. wandelen
Restaurante Salas
2 min. wandelen
Don Octavio
1 min. wandelen
El Querubino
2 min. wandelen
Almacen De Sabores
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Valle del Inca
Hotel in het stadscentrum
Valle del Inca biedt onder andere een gratis continentaal ontbijt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Rookvrije accommodatie, bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals vloerwarming en laptopwerkplekken, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Gezinsvriendelijk
Eettafel
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Reisgidsen
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Leuningen in de gangen
Trapleuningen
Visuele alarmen in de gangen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
20 privébadkamers
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Led-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Eettafel
Koelkast
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Bureau
Bureaustoel
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Vloerverwarming
Beleid
Inchecken
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw voor verblijven van maximaal 60 dagen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie 20495939881
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Valle del Inca?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Valle del Inca?
Vandaag, 26 mei 2026, kost een verblijf bij Valle del Inca van één nacht voor twee volwassenen op 27 mei 2026 min. € 40, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Valle del Inca zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Valle del Inca inchecken?
Inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Valle del Inca uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Valle del Inca?
Dit hotel ligt in het centrum van Cajamarca, vlak bij Cajamarca-kathedraal, Cajamarca Plaza de Armas en Iglesia de San Francisco. Ook Losgeldkamer en Kerk van San Francisco liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Valle del Inca
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
5,4
Locatie
7,0
Personeel en service
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 8 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 8 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 8 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 8 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 8 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Susana
22 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hospedaje familiar y limpio.
Positivo: cerca a la plaza. Personal MUY, muy amable, nos ayudaron en todo lo que estuvo en sus manos. Nos recomendaron a un muy buen taxista - Walter- muy amable, cordial, justo en sus precios.
Las habitaciones inician en el 2do o tercer piso, por lo que no es aconsejable para personas con restricciones de movilidad. La habitación triple temia un buen tv, y una refrigeradora; el baño sencillo, ofrece 1 jabón y 1 toalla por persona. Llevar otros accesorios.
Está en una zona comercial muy transitada.
Susana
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
5 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Una buena atención, limpios y muy amables
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Dora Chumpitaz
5 feb 2022
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No me dejaron ingresar, tuve que buscar otro hotel en ese momento. Tambien quiero decir que no es Hotel es un Hostal.
Dora Chumpitaz
3 nachten verbleven in februari 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Milagros
6 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buena relación precio/calidad.
Buena ubicación
Milagros
2 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Robert
8 dec 2021
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Robert
1 nacht verbleven in december 2021
Geverifieerd
6/10 – Matig
CESAR FEDERICO
28 feb 2020
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
CESAR FEDERICO
4 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Fernando Gonzalo
11 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Fernando Gonzalo
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Oscar
27 feb 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer