deze lodge ligt in Cajamarca. Bezoek El Cuarto del Rescate en Losgeldkamer, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Heuvel van Santa Apolonia en Baños del Inca. Bekijk onze reisgids voor Cajamarca
Cajamarca (CJA-Major General FAP Armando Revoredo Iglesias) - 12 min. rijden
Restaurants
Jr. Dos de Mayo 390
6 min. wandelen
Mr. Grill
3 min. wandelen
Stone Lounge
4 min. wandelen
El manglar de jeli
2 min. wandelen
Oasis Bar Café
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
¡ a 5 Minutos del Centro!, Hostel Económico Para que Disfrutes de la Ciudad
Hoogtepunten van de accommodatie
¡ a 5 Minutos del Centro!, Hostel Económico Para que Disfrutes de la Ciudad heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij ¡ a 5 Minutos del Centro!, Hostel Económico Para que Disfrutes de la Ciudad bieden veel comfort met aparte eetruimtes en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en toiletpapier
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Toiletpapier
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 11.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 09.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij ¡ a 5 Minutos del Centro!, Hostel Económico Para que Disfrutes de la Ciudad?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij ¡ a 5 Minutos del Centro!, Hostel Económico Para que Disfrutes de la Ciudad?
Vandaag, 3 apr. 2026, kost een verblijf bij ¡ a 5 Minutos del Centro!, Hostel Económico Para que Disfrutes de la Ciudad van één nacht voor twee volwassenen op 4 apr. 2026 min. € 31, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij ¡ a 5 Minutos del Centro!, Hostel Económico Para que Disfrutes de la Ciudad inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 11.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij ¡ a 5 Minutos del Centro!, Hostel Económico Para que Disfrutes de la Ciudad uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Waar staat ¡ a 5 Minutos del Centro!, Hostel Económico Para que Disfrutes de la Ciudad?
Deze lodge in Cajamarca ligt op 10 minuten wandelen van El Cuarto del Rescate, Kerk van San Francisco en Losgeldkamer. Ook Kerk van Belen en Museo de Arqueológico & Etnografía liggen op 10 minuten wandelen.