Fotogalerie voor 2-bedroom apartment in awesome Cairo with AC





Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

A guest house that sees the pyramids, 10 minutes on foot to the pyramid
A guest house that sees the pyramids, 10 minutes on foot to the pyramid
- Ontbijt inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Parkeerplaatsen beschikbaar
4.0 van 10, 1 beoordeling
De prijs is € 42
inclusief belastingen en toeslagen
11 okt - 12 okt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Mansheya Nasir, een wijk in Cairo. Egyptisch museum en Groot Egyptisch Museum zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Piramiden van Gizeh en Sfinx van Gizeh. Albasten Sfinx en Egyptisch Nationaal Spoorwegmuseum zijn ook een bezoek waard.
Cairo, Giza
In de buurt
- Universiteit Al-Azhar - 2 min. rijden - 1.6 km
- Khan el-Khalili (souk) - 3 min. rijden - 1.9 km
- Saladin Citadel - 3 min. rijden - 2.3 km
- Tahrirplein - 6 min. rijden - 5.7 km
- Egyptisch museum - 6 min. rijden - 6.1 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- El Fishawy | قهوة الفيشاوى - 6 min. rijden
- Om Kalthoum - 6 min. rijden
- Naguib Mahfouz Cafe | مقهى نجيب محفوظ - 7 min. rijden
- Al Hussein Cafes | مقاهى الحسين - 6 min. rijden
- El Hussein Pies | فطاطري الحسين - 6 min. rijden