Geheel appartement

Materia Terra&Vidru Studio by Propertize

Fotogalerie voor Materia Terra&Vidru Studio by Propertize

Een moderne hotelkamer met een bed, een eettafel voor twee personen, een kitchenette en uitzicht naar buiten.
Een moderne keuken met een ingebouwde oven, magnetron en spoelbak. In de aangrenzende woonkamer staat een gele bank met een rode kussen.
Een compacte keuken met een wasmachine, een magnetron, een spoelbak en een koffiezetapparaat.
Een moderne woonkamer met een bank, een eettafel met borden en glazen, en een decoratieve scheidingswand.
Een gang met lichtgekleurde wanden en een betegelde vloer, die leidt naar een trap.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer39 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 153
inclusief belastingen en toeslagen
22 okt - 23 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Materia Terra&Vidru Studio by Propertize

  • Materia Studio is intelligent design in its purest state. Een hedendaagse omgeving waar esthetiek, technologie en functionaliteit op natuurlijke wijze samenkomen, ontworpen voor degenen die graag reizen met stijl en zich meteen thuis voelen. Midden in het centrum van Cagliari, is het de ideale keuze voor wie een verzorgde, comfortabele en onberispelijk georganiseerde ruimte zoekt.



    De open space is licht en harmonieus, met een dag- en nachtzone die duidelijk zijn gedefinieerd dankzij een scenografische wand van decoratief glas met achtergrondverlichting, die karakter en privacy geeft zonder licht weg te nemen. De nachtzone biedt een tweepersoonsbed met een premium matras, smart-tv en een ruime kledingkast. Voor wie onderweg werkt, is er een complete ergonomische werkplek met een verstelbaar bureau, een professionele stoel en een extern scherm.



    De woonzone verwelkomt een comfortabele slaapbank en een houten eettafel, naast een super uitgeruste keuken met inductieplaat, oven, magnetron, vaatwasser, wasmachine en koffiezetapparaat. De badkamer, met een hedendaags design, is voorzien van een walk-in douche, een elegante wastafel, een achtergrondverlichte spiegel en toiletartikelen.



    Om de ervaring nog slimmer te maken, een geavanceerd domoticasysteem dat beheerd kan worden via een speciale iPad, met intelligente verlichting, airconditioning en omgevingscontrole. Snelle Wi-Fi in het hele huis, perfect voor streaming en werken op afstand.



    Materia Studio is ideaal voor degenen die een compacte maar volledige omgeving wensen, waar elk detail is bestudeerd om comfort, praktische bruikbaarheid en een vleugje exclusiviteit te bieden.



    Om te voldoen aan de identificatievereisten zoals bepaald in de Italiaanse wetgeving inzake openbare veiligheid, verzoekt Propertize alle gasten om vóór aankomst de identificatieprocedure via hun veilige check-in-systeem te voltooien. De procedure kan het invoeren van identiteitsdocumentgegevens en identiteitsverificatie omvatten. Tevens zal worden gevraagd om het huurcontract te ondertekenen en, indien van toepassing, de verblijfsbelasting te betalen.



    Het aangegeven bedrag op het portaal omvat de verschuldigde huurvergoeding aan de eigenaar en de kosten van aanvullende diensten die door de Property Manager aan de gast worden verstrekt. Deze bedragen zullen worden gespecificeerd in de huurovereenkomst en zullen leiden tot de uitgifte van twee afzonderlijke boekhoudkundige documenten op naam van de gast.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Smart-tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Unitgrootte: 39 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 25 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT092009B4000T4792
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Stampace, een wijk in Cagliari. Bezoek culturele hoogtepunten Teatro Massimo en Museo del Tesoro e Area Archeologica di Sant'Eulalia. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Villa di Tigellio en Chiesa di Sant'Agostino. Cagliari Orto Botanico en Centro Comunale d'Arte e Cultura Il Ghetto zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cagliari
Meer appartementen in Cagliari
Kaart
Cagliari

In de buurt

  • Een kustplaats met kleurrijke gebouwen, een haven vol boten en een opvallende historische toren.
    Haven van Cagliari
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een historische kerk met een klokkentoren en een centraal gevelontwerp met ingewikkelde decoraties en een koepel.
    Cattedrale di Cagliari
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Piazza Yenne
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Stadhuis van Cagliari
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Anfiteatro Romano di Siracusa
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Cagliari - 7 min. wandelen
  • Cagliari (CAG-Elmas) - 17 min. rijden

Restaurants

  • Pizzeria Federico Nansen
    2 min. wandelen
  • Caffè dell'Arte
    3 min. wandelen
  • Mari Mannu
    3 min. wandelen
  • Café Regio
    2 min. wandelen
  • Crackers
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Materia Terra&Vidru Studio by Propertize?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Materia Terra&Vidru Studio by Propertize?

Vandaag, 14 okt. 2026, kost een verblijf bij Materia Terra&Vidru Studio by Propertize van één nacht voor twee volwassenen op 22 okt. 2026 min. € 153, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Materia Terra&Vidru Studio by Propertize inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Materia Terra&Vidru Studio by Propertize uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Materia Terra&Vidru Studio by Propertize?

Dit appartement ligt in Stampace, op 15 minuten wandelen van Villa di Tigellio en Haven van Cagliari. Ook Cagliari Orto Botanico en Chiesa di San Michele liggen op 10 minuten wandelen. Station Cagliari ligt op 7 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Materia Terra&Vidru Studio by Propertize

9,0

Fantastisch

8,0

Netheid
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The place was amazing for the 5 day stay we had! The only thing I can say is that the A/C on the bedside wasn’t working so I’d check into that. Other than that this place was beautiful and amazing thank you for having us
5 nachten verbleven in september 2026
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Miscela di cose Belle/Confortevoli

Non hai bisogno di dimenticarti/perdere le chiavi. Tutto automatizzato. I colori tenui Dell’appartamente regalano relax, anche la scelta delle luci notturne(in base ai gusti propri), si possono modulare. Le stoviglie Pulite, ordinate come i bicchieri le tazzine e i calici. Ho potuto girare intorno all’appartamento con sedia a rotelle, questo x far capire che nonostante non mi trovassi in una ala del castello, gli spazi erano SUFFICIENTI. Il bagno spazioso e completo. La cosa piacevole, l’ho provata tutte le volte che rientravo da fuori. Era rilassante sapere e vivere in CASA PROPRIA. Tutto cio’ e’ avvenuto dal primo secondo del check in, attraverso l’accogliena carica di ottimi e positivi aggettivi. Grazie davvero Grazie. Mi viene da ridere x quello che sto x scrivere. Procurate qualche molletta x stendere i panni