Gehele woning·Particuliere eigenaar

Beautifully renovated farmhouse, secure swimming pool, five en suite bedrooms.

Fotogalerie voor Beautifully renovated farmhouse, secure swimming pool, five en suite bedrooms.

Een stenen huis met een terras, zitplaatsen buiten en uitzicht op de omliggende groene omgeving.
Een zwembad met een gebogen rand, omringd door een stenen muur en een gazon met witte bloemen.
Een trap naar een deur, een dressoir met een vaas, en een lamp.
Een stenen huis met pannendak, een overdekte patio en een kleine tuin.
Een klassieke keuken met houten kastjes, een marmeren vloer en hangende lampen.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Beautifully renovated farmhouse, secure swimming pool, five en suite bedrooms.

  • Boerderij / 5 slaapkamers / 5 badkamers / geschikt voor 11 personen
    Belangrijke info
    ⦁ Dichtstbijzijnde strand: 2 uur rijden naar de Middellandse Zee
    ⦁ Atlantische Oceaan)
    ⦁ Pyreneeën: 1.5 uur
    ⦁ Zwembad
    ⦁ Super voor kinderen van alle leeftijden
    ⦁ Auto aanbevolen
    ⦁ Airco in de hoofdslaapkamer
    ⦁ Huisdieren welkom
    ⦁ Privétuin
    ⦁ Overal wifi
    Rookmelder
    Koolmonoxidemelder
    Eigen parkeerplaats voor meerdere auto’s
    ⦁
    Beschrijving van de eigenaar
    Le Vialar is een met zorg gerenoveerde boerderij die ideaal is voor een gezinsvakantie; het heeft vijf slaapkamers en vijf badkamers, allemaal met eigen badkamer. Alle bedden zijn voorzien van kwaliteitsbeddengoed en matrasbeschermers. Alle slaapkamers hebben kledingkasten, een kaptafel, lades en passpiegels. Er wordt wekelijks vers beddengoed geleverd. De badkamers zijn voorzien van voldoende handdoeken en badjassen. Alle slaapkamers hebben thee- en koffiefaciliteiten en een haardroger en bevinden zich op de eerste verdieping. Er is een babybedje beschikbaar.
    Een grote, buitengewoon goed uitgeruste gezinskeuken, die uitkomt op een overdekte eethoek buiten met een tafel voor veertien personen. Een hoge bartafel met plaats voor vier personen, die ook ideaal is voor drankjes en aperitiefjes. Weber-barbecue en plancher, plus bestek voor buiten. Er is een kinderstoel en een hoge stoel voor kinderen aanwezig
    Een Amerikaanse koelkast, een fornuis met twee ovens, een magnetron, een vaatwasser, een heteluchtfriteuse en nog veel meer apparaten voor de enthousiaste kok. Een grote voorraadkast/tweede keuken met nog meer potten en pannen; en een ijsmachine is slechts één van de vele kwaliteitsapparaten op het aanrecht die klaarstaan voor makkelijk gebruik.

    De wasruimte heeft een wasmachine, droger, tweede koelkast en ook een wijnkoelkast; grote gootsteen.
    Twee zitkamers, waarvan één met Freeview-televisie. Deze is sfeervol ingericht en grenst aan een slaapkamer met tweepersoonsbed. De kamer heeft een grote schuifdeur naar het bovenste terras. De zitkamer op de begane grond heeft een tv met Freeview en wifi. Hier is ruim plaats om te zitten, met een grote slaapbank. Deze kamer komt via dubbele deuren uit op een lager gelegen terras. Dit overdekte terras heeft een buitenbank en fauteuils met twee salontafels.
    De sfeervolle eetkamer biedt plaats aan veertien personen.
    Grote hal met toilet beneden.
    Alle terrassen buiten zijn verlicht.

    Groot, volledig omheind zwembad (AFNOR-goedgekeurd) met kindveilige poort. Het zwembad heeft een diep gedeelte en een ondieper gedeelte om balspelletjes te spelen enz. Poolhouse met toilet en wastafel. Er zijn genoeg ligbedden en badhanddoeken.
    Huisdieren zijn welkom. Hondenbedden en voerbakjes zijn beschikbaar

    Le Vialar ligt in een omheinde tuin van een acre, die grotendeels uit gras bestaat en uitstekend geschikt is voor voetbal, cricket enz., en is omgeven door bossen en velden. Er is een biologische groente- en kruidentuin waar de bezoekers gebruik van kunnen maken. Automatische besproeiing voor de tuin en de meeste bloempotten. In het seizoen kun je fruit plukken van de bomen.

    Het is drie minuten rijden naar het dorpje Cadalen, waar je een kleine supermarkt, apotheek, dokters, een postkantoor en een bakkerij vindt. Het marktstadje Gaillac met bars, restaurants en supermarkten ligt op tien minuten rijden.
    Op enkele minuten van het knooppunt van de snelweg heb je makkelijk toegang tot de stad Toulouse. De City d’espace in Toulouse is zeker een bezoekje waard. Albi, op 20 minuten rijden, staat op de Unesco-werelderfgoedlijst en heeft een prachtige kathedraal, musea, restaurants en winkels. De luchthaven van Toulouse ligt op 45 minuten rijden. Carcassonne en Rodez liggen op ongeveer 1 uur en 20 minuten rijden. De bastidesteden Carcassonne en Corde-sur-Ciel zijn interessant en zeker een bezoek waard.
    Er zijn tal van andere activiteiten in de omgeving om je bezig te houden, waaronder wijnproeverijen bij de vele lokale wijngaarden.
    Bij aankomst krijg je een welkomstpakket met wijn, frisdrank, zelfgemaakte jam en eten voor een eenvoudige maaltijd. Olie, kruiden enz. staan tot je beschikking. Boodschappen kunnen van tevoren worden geregeld, zodat je niet naar de supermarkt hoeft. Vuilniszakken, vaatwastabletten enz. zijn aanwezig.

    De regio Midi-Pyrénées
    Gaillac is een klein marktstadje. De markt in Gaillac is op vrijdag en er is ook een kleine markt op zondagochtend. De markt in Rabastens is op zaterdagochtend.Albi heeft een uitstekende binnen- en buitenmarkt en een interessante rommelmarkt op zaterdagochtend. Een Romeins museum in Montans, op tien minuten rijden.
    Gaillac
    Albi is de geboorteplaats van Toulouse-Lautrec; er is een museum gewijd aan zijn werk.
    Gedurende de zomer zijn er veel muziekfestivals in de dorpen en stadjes in de omgeving.
    Gaillac heeft een beroemde ‘fête du vin’, de eerste week van augustus.
    Een prachtig aangelegde modeltreinbaan in Gaillac.
    Drie golfbanen op korte rijafstand.
    Twee waterparken met glijbanen enz. in de buurt.
    Schaatsen, waterpark met picknickplaats in Castres, op 45 minuten rijden.
    'Walk in the trees' (als je durft) ligt op een half uurtje rijden. Een avonturenspeeltuin voor jong en oud tussen de hoge bomen.
    Boerderij / 5 slaapkamers / 5 badkamers / geschikt voor 11 personen
    Belangrijke info
    ⦁ Dichtstbijzijnde strand op 2 uur rijden van de Middellandse Zee/Atlantische Oceaan
    ⦁ Pyreneeën op 1,5 uur
    ⦁ Zwembad
    ⦁ Geweldig voor kinderen van alle leeftijden
    ⦁ Auto aanbevolen
    ⦁ Airco in de hoofdslaapkamer
    ⦁ Huisdieren welkom
    ⦁ Privétuin
    ⦁ Overal wifi
    ⦁
    ⦁ Slaapkamer 1: superkingsize bed, eigen badkamer, douche boven het bad, toilet en wastafel.
    Slaapkamer 2: kingsize bed, eigen badkamer met douche, toilet en wastafel.
    slaapkamer 3: superkingsize bed, eigen badkamer, douche, toilet en wastafel.
    ⦁ slaapkamer 4: tweepersoonsbed, eigen badkamer met douche, toilet en wastafel.
    slaapkamer 5: stapelbed, eenpersoonsbed, eigen badkamer met bad, toilet en wastafel.
    ⦁
    Voorzieningen
    ⦁ Privébuitenzwembad (onverwarmd)
    ⦁ Privétuin
    Cricketset, badmintonracket/net,
    Kindertent en -tunnel.
    Jeu-de-boules-set
    .Bordspellen voor alle leeftijden,
    Kinderspeelgoed.
    Boeken voor iedereen.


    ⦁ Parkeerplaats voor meerdere auto’s.
    ⦁ Niet geschikt voor rolstoelen
    ⦁
    Inchecktijd: 16:00, Uitchecktijd: 10:00
    Als je vragen hebt over de in- of uitchecktijden, neem dan contact op met de eigenaar.
    Betaling: Neem contact op met de eigenaar
    Roken is op dit terrein alleen buiten toegestaan

    Over de eigenaar
    Irene & Peter Stevenson. We wonen sinds januari 1990 in Frankrijk. Tien jaar lang hadden we een wijngaard, een boerderij en een manege. Daarnaast hebben we acht jaar lang met veel succes een B&B gerund vanaf de boerderij. Sinds april 2000 wonen we in Le Vialar, dat grondig en naar hoge maatstaven is gerenoveerd.

    Talen die we spreken: Engels en Frans

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Cadalen. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Tarn en Jardins des Martels. Daarnaast kun je ook Musée des Beaux-Arts en Musée de l'Abbaye Saint Michel bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Reis je met kinderen? Overweeg dan Train Miniature Gaillacois en Château-musée du Cayla. Bekijk onze reisgids voor Cadalen
Meer vakantiehuizen in Cadalen
Kaart
Cadalen, Tarn

In de buurt

  • Een historisch kasteel met een rivier op de voorgrond en een heldere lucht.
    Oude Binnenstad van Albi
    27 min. rijden - 23.5 km
  • Musée de l'Abbaye Saint Michel
    13 min. rijden - 10.4 km
  • Musée des Beaux-Arts
    15 min. rijden - 11.1 km
  • Châteaux de Lastours
    18 min. rijden - 15.1 km
  • Train Miniature Gaillacois
    21 min. rijden - 19.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Gaillac - 21 min. rijden
  • Castres (DCM-Mazamet) - 55 min. rijden

Restaurants

  • Le Panda d'Or
    12 min. rijden
  • Pizza Queen
    14 min. rijden
  • Vigne en Foule
    14 min. rijden
  • Le Saint Pierre
    12 min. rijden
  • Côté Pizza
    14 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Beautifully renovated farmhouse, secure swimming pool, five en suite bedrooms. over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Beautifully renovated farmhouse, secure swimming pool, five en suite bedrooms.?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Beautifully renovated farmhouse, secure swimming pool, five en suite bedrooms. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beautifully renovated farmhouse, secure swimming pool, five en suite bedrooms. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Beautifully renovated farmhouse, secure swimming pool, five en suite bedrooms.?

Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis ligt in Cadalen, op 10 km afstand van Musée des Beaux-Arts, Tarn en Musée de l'Abbaye Saint Michel. Ook Golf Club d'Aigueleze en Petit Musée de la Bière de Midi-Pyrénées liggen op 15 km afstand.