Vakantiehuizen in Cabeza de Diego Gómez

    calendar shield illustration
    Verander van gedachten
    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration
    Trakteer jezelf
    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration
    Wees kieskeurig
    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken

Vakantiehuizen in Cabeza de Diego Gómez

Large house for families up to 24 pax. 15 minutes from Salamanca. Barbecue, A/C and WIFI

9.8 van 10, Uitzonderlijk, (12)
'Una casa precisa en una ubicación excelente. Todo perfecto'
Large house for families up to 24 pax. 15 minutes from Salamanca. Barbecue, A/C and WIFI

Rural house with private garden

9.4 van 10, Uitzonderlijk, (6)
'Population adorable avec la famille et les enfants;des villes qui méritent toutes le détour:Salamanca toujours aussi éternelle,Zamora,Valladolid,Ledesma,la sierra de Francia..On peut passer des semaines dans ces terres peu envahies par le tourisme et tout le monde y trouve son compte:nature sauvage et belle,culture à tous les coins de rues..'
Rural house with private garden

Country House 'Casa Rural Gorriones' with Private Pool, Private Garden and Wi-Fi

De prijs is € 1.106
inclusief belastingen en toeslagen
10 jul - 11 jul
Country House 'Casa Rural Gorriones' with Private Pool, Private Garden and Wi-Fi

Country House 'La Casa Del Carpintero' with Private Pool, Private Terrace and Private Garden

De prijs is € 223
inclusief belastingen en toeslagen
7 jul - 8 jul
Country House 'La Casa Del Carpintero' with Private Pool, Private Terrace and Private Garden
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

Veelgestelde vragen

Zijn er vakantiewoningen in Cabeza de Diego Gómez?

Ja, er zijn vakantiewoningen in de buurt van de populairste lokale bezienswaardigheden in Cabeza de Diego Gómez, maar je kunt ook gaan voor een afgelegen optie als je eens helemaal tot rust wilt komen.

Wat zijn een aantal van de beste vakantiewoningen van Cabeza de Diego Gómez?

Landhuis 'Casa Rural Gorriones' met privé zwembad, privé tuin en Wi-Fi: geniet van deze vakantiewoning nabij Cabeza de Diego Gómez. Het biedt een open haard, een tuin en een barbecue om het je tijdens je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Het heeft 7 slaapkamers en een keuken met een vaatwasser, een koelkast en een kookplaat. Handig voor een gezellig hapje eten met vrienden of familie!

Wat valt er te zien en beleven in Cabeza de Diego Gómez?

Zorg ervoor dat je niets mist van lokale hoogtepunten als Campo de Golf de Salamanca, Middeleeuwse Brug en Kluizenarij del Carmen.

Wat moet ik me voorstellen bij een vakantiewoning in Cabeza de Diego Gómez?

Een vakantiewoning is een privé-eigendom waar je kunt overnachten voor korte of lange periodes in Cabeza de Diego Gómez. Vakantiewoningen bieden faciliteiten zoals wifi, een wasmachine en een droger, zodat je alles hebt wat je wil. Je hoeft je geen zorgen te maken over een hygiënische omgeving, want vakantiewoningen bieden een gevoel van privacy weg van openbare hotelliften en drukke recepties, terwijl je nog steeds kunt reizen. Daarnaast heb je in een vakantiewoning meer ruimte dan in een traditioneel hotel, waardoor een vakantiewoning een populaire optie is voor gezinnen.