Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
2BR Villas
This 2BR villa is a fabulous custom designed home, offering all the conveniences & comfort for you and your guest while enjoying your vacation. We are located in the award-winning Casa Linda gated community on the sunny north coast of the Dominican Republic. Located 20 mins from Puerto Plata airport.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Verwarmd zwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: wifi
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
2 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Zeep
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 9 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Dingen om te doen
Verwarmd zwembad
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 9 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
deze villa ligt in Sosua. Verken de plaatselijke natuur bij Playa Sosua en Strand Cabarete. Laguna SOV en Fun City zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cabarete