Gehele woning·Particuliere eigenaar

House with pool in Arraial do Cabo

Fotogalerie voor House with pool in Arraial do Cabo

Strand
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Exterieur
Een buitenzwembad
Details aan de buitenkant

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

2 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 12100 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Uitzicht op het meer

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

House with pool in Arraial do Cabo

  • House with swimming pool, consisting of 2 totally independent floors with living room with kitchen with refrigerator, stove, microwave and utensils and a suite. The upper floor has air conditioning in the living room and suite and a balcony overlooking the Araruama lagoon. The lower floor has fans.
    The outside has a swimming pool, gourmet area with refrigerator, freezer zero degree, sink, barbecue and table.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Blender
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 2,5 badkamers

Entertainment

  • Stereo-installatie
  • Tv

Buiten

  • Balkon

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie
  • Opmerking van de eigenaar: Só é permitido fumar nas áreas externas

Dingen om te doen

  • Jetskiën in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
  • Unitgrootte: 100 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur

Minimale leeftijd om in te checken: 22

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Só é permitido fumar nas áreas externas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Beschikt House with pool in Arraial do Cabo over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij House with pool in Arraial do Cabo?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij House with pool in Arraial do Cabo inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij House with pool in Arraial do Cabo uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat House with pool in Arraial do Cabo?

Dit vakantiehuis in Arraial do Cabo ligt op 3 km afstand van Lagoa de Araruama, Praia de Monte Alto en Praia da Figueira. Praia Grande ligt op 3,4 km.

Beoordelingen over

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk