BLUEWING YACHT HOTEL bevindt zich in Suyeong-gu, een wijk in Busan, en ligt vlak bij het strand. Warenhuis Lotte Busan en Stadscentrum zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Gwangalli en Strand van Haeundae. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Busan Asiad Hoofdstadion of kies voor een avondje uit bij The Bay 101. Bekijk onze reisgids voor Busan
BLUEWING YACHT HOTEL ligt in de buurt van Stadscentrum en Expositie- en congrescomplex van Busan en biedt gratis ontbijt voor onderweg, een koffiebar/café en een wasserij. Naast een bar en een restaurant, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij BLUEWING YACHT HOTEL bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en haardrogers
Aparte zitruimtes, verwarming en schoonmaakservice
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij BLUEWING YACHT HOTEL?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij BLUEWING YACHT HOTEL?
Vandaag, 23 okt. 2026, kost een verblijf bij BLUEWING YACHT HOTEL van één nacht voor twee volwassenen op 24 okt. 2026 min. € 79, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij BLUEWING YACHT HOTEL inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Waar staat BLUEWING YACHT HOTEL?
Dit hotel ligt in Suyeong-gu, op 2 km afstand van Millak-park, Strand van Gwangalli en Stadscentrum. Strand van Haeundae ligt op 3,7 km. Station Gwangan ligt op 17 minuten wandelen en naar Station Suyeong is het 21 minuten wandelen.