Penthouse a una cuadra del centro gastronomico de San Telmo y del hermoso y sereno Parque Lezama, ofrece una experiencia única.
El Penthouse ofrece 3 dormitorios,una cocina con mesa comedor,dos baños y medio, un patio con mesa y 4 sillas para comer.Al otro lado de la calle se encuentra el tranquilo Parque Lezama, el Museo Histórico Nacional y los edificios parisinos de Caseros Restaurant Row.
Diseño de la casa:
-Planta baja: entrada, cocina con mesa comedor, 1 habitacion y tocador.El patio se entra por fuera de la casa.
-Segundo piso: 2 habitaciónes y un baño con ducha.
¡Hemos sido Súper anfitriones durante 3 años con un total de 87 reseñas de 5 estrellas! Somos nuevos en Vrbo.
No hay fiestas o eventos autorizados. No fumar No mascotas
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Broodrooster
Keukenpapier
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kruiden
Microgolfoven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bidet
Douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
Dingen om te doen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Great Location Beautiful Penthouse
Great Location and Beautiful Penthouse Apartment
Great Location and Beautiful Penthouse Buenos Aires
Great Location and Beautiful Penthouse Apartment Buenos Aires
Over deze buurt
dit appartement ligt in Comuna 4, een wijk in Buenos Aires. Obelisco en Casa Rosada zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Calle Florida en Palermo Soho. 9 de Julio Avenue en Centro Cultural Kirchner zijn ook een bezoek waard. In de buurt is genoeg te doen. Zorg dus dat je tijd vrijmaakt voor een bezoek aan een kuuroord/spa of voor een outdooractiviteit, zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
Buenos Aires (AEP-Aeroparque Jorge Newbery) - 28 min. rijden
Restaurants
Nápoles
3 min. wandelen
McDonald's
5 min. wandelen
Hipopótamo Bar
5 min. wandelen
La Popular de San Telmo
2 min. wandelen
Carnicería San Nicolás
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Great location and beautiful Penthouse?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Great location and beautiful Penthouse inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Great location and beautiful Penthouse uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Great location and beautiful Penthouse?
Dit appartement ligt in Comuna 4, op 2 km afstand van Parque Lezama en La Bombonera. Obelisco ligt op 3,4 km. Station San Juan ligt op 15 minuten wandelen en naar Station Independencia (Bernardo de Irigoyen) is het 21 minuten wandelen.
Beoordelingen over Great location and beautiful Penthouse