O Rei Hotel ligt in El Centro, een wijk in Buenos Aires. Obelisco en Teatro Colon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Calle Florida en Palermo Soho. Centro Cultural Kirchner en 9 de Julio Avenue zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
733 Lavalle, Buenos Aires, CABA, C1047
In de buurt
Calle Florida
2 min. wandelen - 0.2 km
9 de Julio Avenue
3 min. wandelen - 0.3 km
Galerías Pacífico
4 min. wandelen - 0.3 km
Obelisco
7 min. wandelen - 0.6 km
Teatro Colon
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Station Lavalle - 2 min. wandelen
Station Retiro - 18 min. wandelen
Buenos Aires (AEP-Aeroparque Jorge Newbery) - 22 min. rijden
Restaurants
Valerio
1 min. wandelen
El Palacio de la Pizza
3 min. wandelen
La Casona del Nonno
2 min. wandelen
Los Inmortales
1 min. wandelen
Le Caravelle
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
O Rei Hotel
Hotel vlak bij Obelisco
O Rei Hotel ligt in de buurt van Calle Florida en Teatro Colon en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij O Rei Hotel hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Privébadkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: USD 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
O Rei Hotel Hotel
O Rei Hotel Buenos Aires
O Rei Hotel Hotel Buenos Aires
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij O Rei Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij O Rei Hotel?
Vandaag, 3 apr. 2026, kost een verblijf bij O Rei Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 5 apr. 2026 min. € 32, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij O Rei Hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij O Rei Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij O Rei Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat O Rei Hotel?
Dit hotel ligt in El Centro, vlak bij Lavalle Street en Calle Florida. Ook Obelisco en Teatro Colon liggen op 10 minuten wandelen. Station Lavalle ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Florida is het 4 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over O Rei Hotel
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 3 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
4/10 – Matig
Fabiane
24 dec 2024
Fabiane
1 nacht verbleven in december 2024
4/10 – Matig
Sidney Martins
5 dec 2024
Sidney Martins
3 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Ève
Reisde met een groep
23 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location is practical and close to most tourists attractions.
The staff is very helpful, they kept our luggage in between our stays.