Chic, Comfortable and Cozy apartment. Located in Belgrano neighborhood: Living room, 2 bedrooms. Shared spaces: kitchen, living room, bathroom, balcony
IMPORTANT: You will share your stay with A PUPPY and also me. Being a Dog Lover is a plus.
Basic services: +WIFI +HD TV Satellite +Towels and bedclothes +Shampoo +Hair dryer +Air conditioning, fan and heating. +Electricity: 220 Volt + Public transportation Card (for access to: bus, Subway, Train) +City map
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Broodrooster
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Gratis ontbijt beschikbaar
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bad of douche
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Ventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een ziekenhuis
Dingen om te doen
Ecotours in de buurt
Fietsmogelijkheid in de buurt
Golfbaan in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij LIKE A LOCAL; WELCOME TO BA?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij LIKE A LOCAL; WELCOME TO BA inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij LIKE A LOCAL; WELCOME TO BA uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat LIKE A LOCAL; WELCOME TO BA?
Dit appartement ligt in Belgrano, op 2 km afstand van Fleni Hospital en ICBA Hospital. Ook Barrancas de Belgrano en Sanitary Works Stadion liggen op 3 km afstand. Station Congreso de Tucumán ligt op 5 minuten wandelen en naar Station Juramento is het 15 minuten wandelen.