1253 Recoleta Small Hotel in Barrio Norte bevindt zich bij een winkelcentrum. Teatro Colon en Palais de Glace Salas Nacionales de Cultura zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals El Ateneo Grand Splendid en Obelisco. Ook Patio Bullrich en Museo Nacional de Bellas Artes zijn zeker een bezoekje waard.Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
Talcahuano 1253, Buenos Aires, Capital Federal, C1014ADA
In de buurt
Avenida Santa Fe
1 min. wandelen - 0.2 km
9 de Julio Avenue
3 min. wandelen - 0.3 km
El Ateneo Grand Splendid
12 min. wandelen - 1.1 km
Teatro Colon
14 min. wandelen - 1.2 km
Obelisco
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Metrostation Tribunales - Teatro Colón - 11 min. wandelen
Station Retiro - 16 min. wandelen
Buenos Aires (EZE-Internationale luchthaven Ministro Pistarini) - 40 min. rijden
Restaurants
Clorindo
1 min. wandelen
Josephina's Café
2 min. wandelen
Amayta Pâtisserie
4 min. wandelen
Piola
5 min. wandelen
Santa Fe 1234
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
1253 Recoleta Small Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van Teatro Colon
1253 Recoleta Small Hotel bevindt zich dicht bij Patio Bullrich en El Ateneo Grand Splendid en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
Conciërgeservice, een kluis bij de receptie en meertalig personeel
Bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle 65 kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben veel comfort dankzij luxe beddengoed en (laptop)kluisjes, bovenop voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed, pillowtopmatrassen en donsdekens
Badkamers met regendouches en bidets
Lcd-televisies van 32 inch met premium tv-zenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur: USD 8 voor volwassenen en USD 8 voor kinderen
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
11 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met premium kabelzenders
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 15 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: USD 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer USD 8 voor volwassenen en USD 8 voor kinderen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: USD 15 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 1253 Recoleta Small Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij 1253 Recoleta Small Hotel?
Vandaag, 15 mei 2026, kost een verblijf bij 1253 Recoleta Small Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 18 mei 2026 min. € 43, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij 1253 Recoleta Small Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij 1253 Recoleta Small Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat 1253 Recoleta Small Hotel?
Dit hotel ligt in Barrio Norte, op 15 minuten wandelen van Patio Bullrich, Teatro Colon en El Ateneo Grand Splendid. Ook Palais de Glace Salas Nacionales de Cultura en Plaza Francia liggen op 15 minuten wandelen. Metrostation Tribunales - Teatro Colón ligt op 11 minuten wandelen en naar Station San Martín is het 11 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over 1253 Recoleta Small Hotel
7,2
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
7,8
Locatie
7,8
Personeel en service
6,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 67 van 249 beoordelingen
10 - Uitstekend
67
Gastenscore: 8 - Goed. 77 van 249 beoordelingen
8 - Goed
77
Gastenscore: 6 - Redelijk. 49 van 249 beoordelingen
6 - Redelijk
49
Gastenscore: 4 - Matig. 31 van 249 beoordelingen
4 - Matig
31
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 25 van 249 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
25
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gisella
4 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, friendly staff.
Gisella
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jacqueline
26 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente quarto , recepçao muito atenciosa e gentil ! Otima localização! Agradecidas pela ótima estadia e atendimento!
Jacqueline
4 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marta C
29 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy buena alternativa para turismo
Excelente ubicación, buen internet, buena relación con el precio, personal muy amable, impecable aseo y camas muy cómodas
Marta C
8 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Barbara
22 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great experience, and staff very friendly.
Barbara
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
yitka
24 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location! Friendly staff, big rooms, confortable beds but towels and bathrooms a bit básic. Continental breakfast is ok, but there’s so many local cafés around to eat at. Was looked after very well
yitka
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
jose
6 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well located
jose
5 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Antonio
2 dec 2025
El personal siempre fue muy amable, la habitación tenía deficiencias, algunas de diseño (no hay luz que permita leer en la mesa que se supone que es para trabajar; no hay donde colgar las toallas, ese minimalismo resulta incómodo) y otras de mantenimiento (la temperatura de la ducha es muy variable)
Antonio
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Richard
20 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All staff members whom we met were helpful and courteous.
Richard
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Alexandra
21 jun 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Hotel bom e com boa localização
Foi boa. Quarto amplo e camas confortáveis. Banheiro simples, deixando a desejar e café da manhã simples, mas bom. Hotel charmoso! Localização muito boa.
Alexandra
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
REJANE
16 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pessoal da recepção cordial e aatencioso.
Hotel não muito grande, bem localizado e ótimo atendimento. Chegamos de madrugada.e fomos muito bem acolhidos.
REJANE
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Renato
30 mei 2024
Positief: Personeel en service
Bem localizado
Ótima localização. Ponto!
Renato
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
RICHARD
22 apr 2025
Positief: Personeel en service
Good stay fir the price, shows it's age
RICHARD
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Araceli
22 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente
Araceli
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patricio
30 dec 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good value
Patricio
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Igor
3 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muchas gracias!
Igor
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
NORBERTO ROQUE
30 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dentro do esperado. Muito bom
NORBERTO ROQUE
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sergio
5 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Melhorando a hospedagem.
Foi muito boa mas o quarto precisa de pintura e o chuveiro molhava todo o banheiro, deve ser colocado vidro separando a banheira.
Sergio
7 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Andre
26 jun 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Razoável
Hotel bem localizado , pessoal atencioso , porem as instalações deixam muito a desejar. O elevador que só cabe duas pessoas fica constantemente parando no andares e sentimos falta de um carrinho para transportar as malas.
Realmente por se tratar de um 4 estrela precisa se modernizar e corrigir todos os defeitos.
Andre
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
SERGIO
3 okt 2024
Positief: Netheid
Elevadoressssss
Localização excelente, tamanho do quarto bom .Elevadores péssimos.....no máximo duas pessoas e as portas ficam presas em alguns andares.... Café razoável. Se o elevador fosse normal eu até voltaria ...
SERGIO
5 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Giuseppina
28 feb 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen
La propiedad está muy bien ubicada, el hotel
Lo están refaccionando pero está sobrepasado. La calidad de ropa d e and y toallas no es buena, para nada. Solo cuentan con un ascensor. Que se rompió varias veces durante mi estadía
Giuseppina
5 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Boa
Muito boa
Problema maior e o wi fi que nao pega no quarto
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Alex
31 dec 2025
Positief: Personeel en service
Fico faz uns 6 anos neste hotel e algumas coisas precisam melhorar. 1) os banheiros - são antigos e precisam ser modernizados, falta box de vidro e a agua esparrama pelo chão na hora do banho. Sei que alguns quartos foram reciclados e ficaram bons. 2) o chuveiro de alguns quartos é antigo e a pressão d água é pouca, tornando o banho desagradável. 3) os elevadores também são antigos e alguns hospedes ou pessoal da limpeza costuma deixar as portas abertas em alguns andares, causando transtorno e fazendo com que os hospedes tenham que subir por escadas. 4) desta vez me deram um quarto somente com
Espelho no banheiro, precisam colocar mais espelhos no quarto (um para secar cabelos perto de uma tomada e outro para se ver de corpo inteiro). 5) os travesseiros sempre ruins e altos! PONTOS POSITIVOS - 1) boa localização 2) preço justo 3) bom atendimento e câmbio de moedas no hotel. Na próxima estadia, como sou um hospede habitual, espero que me deem um quarto mais novo e que atenda aos pontos fracos que elenquei.
Alex
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
27 dec 2023
Positief: Personeel en service
Estadía por dos días
El hotel está bien ubicado y renovado. El desayuno es básico y podría mejorar. El baño olía feo y nunca se quitó el olor a pesar de la limpieza. El ascensor solo admite dos personas porque son pequeños. Está bien para estadías cortas pero lo pensaría si es más de dos días.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Rodrigo
16 jan 2024
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Propriedade velha, com mera pintura para enganar ou tentar enganar essa realidade. A limpeza do banheiro estava razoável, mas as roupas de cama e banho estavam ok. Muito barulho no quarto (externo e do próprio hotel), já que as janelas e portas são antigas. A qualidade do sono não é boa. A localização é muito boa.
Rodrigo
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Carlos
10 feb 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buena ubicación, malas instalaciones
Linda ubicación, lindo lobby y excelente atención de los recepcionistas.
El desayuno no es una opción, lleno de pan tajado, masas y harinas de baja calidad.
Ascensor dañado y nos toco la habitación en 4to piso.
Dentro de la habitación condici ón de baño muy mala, con inodoro dañado y fuga de agua constante.