Icaro Suites bevindt zich in El Centro, een wijk in Buenos Aires, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Obelisco en El Ateneo Grand Splendid zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Calle Florida en Galerías Pacífico. Mis zeker Centro Cultural Recoleta niet. Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
Montevideo 229, Buenos Aires, Capital Federal, C1019ABE
In de buurt
Paseo La Plaza
1 min. wandelen - 0.1 km
9 de Julio Avenue
8 min. wandelen - 0.7 km
Obelisco
12 min. wandelen - 1.0 km
Teatro Colon
14 min. wandelen - 1.2 km
Calle Florida
18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station September 11 - 3 min. rijden
Station Uruguay - 5 min. wandelen
Buenos Aires (EZE-Internationale luchthaven Ministro Pistarini) - 24 min. rijden
Restaurants
Bar Celta
3 min. wandelen
Chiquilín
1 min. wandelen
The Temple Bar
2 min. wandelen
Ruta 40
3 min. wandelen
Pepito
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Icaro Suites
Hotel vlak bij Teatro Colon
Icaro Suites bevindt zich dicht bij Palacio de Justicia en Obelisco en biedt een gratis continentaal ontbijt, een dakterras en een tuin. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Gratis wifi in de kamer, een fitnesscentrum en een businesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Hulp bij uitstappen/tickets, conciërgeservice en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Een lift, meertalig personeel en bagageopslagruimte
Rookvrije accommodatie, een kluis bij de receptie en een kruier/portier
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle 62 kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben volop comfort met luxe beddengoed en kussenmenu's, bovenop leuke voordelen zoals (laptop)kluisjes en laptopwerkplekken.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed, pillowtopmatrassen en donsdekens
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.30 uur
Dingen om te doen
Sauna
Sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Babybed in de kamer
Geluiddichte kamers
Microgolfoven op de kamer
Minikoelkast
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Buiten
Dakterras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
11 etages
Gebouwd in 2010
Gemeenschappelijke woonkamer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Gratis babybed
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Betaalfilms
Lcd-tv van 32 inch met premium kabelzenders
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Minibar
Minikoelkast
Roomservice
Schoonmaakartikelen
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning (met klimaatregeling)
Apart zitgedeelte
Bureau
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Ledverlichting
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: USD 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Icaro Suites?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Icaro Suites?
Vandaag, 20 mei 2026, kost een verblijf bij Icaro Suites van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 87, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Icaro Suites inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Icaro Suites uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Icaro Suites?
Dit hotel ligt in El Centro, op 15 minuten wandelen van Palacio de Justicia, Teatro Colon en Obelisco. Ook Gran Café Tortoni en Calle Florida liggen op 2 km afstand. Station Uruguay ligt op 5 minuten wandelen en naar Station Callao is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Icaro Suites
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,6
Locatie
9,2
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 452 van 674 beoordelingen
10 - Uitstekend
452
Gastenscore: 8 - Goed. 177 van 674 beoordelingen
8 - Goed
177
Gastenscore: 6 - Redelijk. 30 van 674 beoordelingen
6 - Redelijk
30
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 674 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 674 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anthony
15 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo expectacular!!! Amazing! Muy cerquita, limpio, desayuno muy completo y a un precio super bueno!
Anthony
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Patrick
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and good location
Patrick
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elden
15 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
El hotel muy bien ubicado, el trato de las personas de recepción excelente, en general muy bien!
Elden
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Roxana
4 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente experiencia. Ubicación céntrica.
Roxana
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Moises Mutte
20 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
O quarto é bom, confortável e café da manhã bom tbm. A localização é muito boantbm.
Moises Mutte
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Janardhana
7 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms are big in size with lot of amenities and cleanliness. Staff is very cooperative and helpful. Food and tourism spots are within 5-10 mins drive and few in walkable distances. Restaurants and grocery stores are just outside the hotel.
Janardhana
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ximena
6 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Las habitaciones son muy amplias, tiene muy buena ubicación. El personal es muy amable
ximena
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
MIREYA LUCERO
23 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel bien equipado con una pequeña cocinera y comedor , las camadas cómodas y cuentan con aire acondicionado, el desayuno muy básico todos los días dan lo mismo debería de haber variedad .
Está muy céntrico cerca de la calle corrientes y el obelisco solo en la noche no se recomienda tanto ya que la calle está muy sola y hay muchos homeles
MIREYA LUCERO
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
17 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was Great
Maria
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Manuel
4 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel breakfast was very delicious and accommodated my wife’s allergies. Also the rooms were very clean and staff were very friendly.
Manuel
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
19 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is a very nice hotel and the staff are very friendly. Everyone spoke English at the front desk and were accommodating.
David
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
REJANE
2 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
O quarto é bem grande e limpo. Bom café da manhã e os funcionários educados e atenciosos.
REJANE
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kaylene
9 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Friendly staff. Large room with kitchenette and balcony. Secure area to leave luggage after check in. Good value. Would stay again and recommend
Kaylene
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cesar
28 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Toda equipe gentil
Cesar
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ANA PAULA
8 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Equipe formidável
ANA PAULA
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stacey
22 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean and spacious room. Looked exactly as in pictures. Our individual balcony was nice as is the large terrace on 9th floor behind gym. Good location, great breakfast.
Stacey
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Josue
17 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Las camas son pequeñas para parejas
Josue
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elden
17 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
La estadía estuvo perfecta, lo esperado, muy bien el desayuno, muy completo, las personas de la recepción súper amables y atentos, nos dieron varios consejos de restaurantes, se destacó Hernán por su atención y amabilidad, nos hizo sentir muy cómodos..gracias!!
Elden
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yuri
5 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ótimo custo benefício
Hotel é muito bom, muito bem localizado, quartos grandes, chuveiro muito bom, um ótimo café da manha, deu pra fazer muita coisa a pé, bons restaurantes ao lado, sem nada a reclamar.
Yuri
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Birgit
17 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein wirklich tolles Hotel, große Zimmer mit kleiner Küchenzeile, sehr nettes Personal, super Frühstück, bltzsauber, gutes WLAN, zentral gelegen ganz in der Nähe vom Kongress, beide Flughäfen und der Busbahnhof sind einfach mit der Buslinie 8 zu erreichen. Wir waren schon mehrfach hier und kommen immer wieder gerne zurück.
Birgit
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
GHASSAN
18 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Quanto antigo mas bem cuidado. Da pra melhorar em algumas coisas ou acabamentos do hotel. Mas sim foi boa
GHASSAN
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
21 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is a very nice hotel, but the neighborhood seems a bit sketchy. You can get an uber from the hotel to many places, so was not really a problem for us.
David
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fabiano
13 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quarto muito bom, hotel bem localizado
Fabiano
3 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jussi
2 jan 2026
Positief: Personeel en service
X
Jussi
6 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christian
4 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer