Hotel Costa Rica bevindt zich in Palermo, een wijk in Buenos Aires, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Begraafplaats van Recoleta en Nationaal Congres van Argentinië zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Japanse Tuin en El Rosedal Park. Ook Palermo Soho en Teatro Colon zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
Costa Rica 4139, Buenos Aires, Capital Federal, 1176
In de buurt
Palermo Soho
4 min. wandelen - 0.4 km
Avenida Santa Fe
16 min. wandelen - 1.4 km
Plaza Armenia
6 min. wandelen - 0.5 km
Plaza Serrano
12 min. wandelen - 1.1 km
Winkelcentrum Alto Palermo
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station Corrientes - 4 min. rijden
Station Bulnes - 14 min. wandelen
Buenos Aires (EZE-Internationale luchthaven Ministro Pistarini) - 42 min. rijden
Restaurants
Saigon
4 min. wandelen
Nieva En Cameros
2 min. wandelen
Lievito Madre
4 min. wandelen
Labeille
3 min. wandelen
Verne Club
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Costa Rica
Hotel vlak bij Palermo Soho
Hotel Costa Rica bevindt zich dicht bij Japanse Tuin en El Rosedal Park en biedt een gratis continentaal ontbijt, een terras en een koffiebar/café. Naast een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een 24-uurs receptie, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een cadeauwinkel
Een lift, een kluis bij de receptie en bagageopslagruimte
Een automaat, conciërgeservice en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed en gratis baby-/kinderbedden
Regendouches en gratis toiletartikelen
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Dingen om te doen
Bibliotheek
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 1910
Gemeenschappelijke woonkamer
Koloniale architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Gratis babybed
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Meer
Airconditioning
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Verwarming
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: USD 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Dit is een LHBTI+-vriendelijke accommodatie.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Costa Rica?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Costa Rica?
Vandaag, 30 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Costa Rica van één nacht voor twee volwassenen op 10 jun. 2026 min. € 51, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel Costa Rica zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Costa Rica inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Costa Rica uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat Hotel Costa Rica?
Dit hotel ligt in Palermo, op 0,4 km van Palermo Soho en op 5 km afstand van Japanse Tuin en Begraafplaats van Recoleta. Ook El Rosedal Park en Teatro Colon liggen op 5 km afstand. Station Bulnes ligt op 14 minuten wandelen en naar Station R. Scalabrini Ortiz is het 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Costa Rica
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,6
Locatie
8,8
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 228 van 515 beoordelingen
10 - Uitstekend
228
Gastenscore: 8 - Goed. 180 van 515 beoordelingen
8 - Goed
180
Gastenscore: 6 - Redelijk. 67 van 515 beoordelingen
6 - Redelijk
67
Gastenscore: 4 - Matig. 28 van 515 beoordelingen
4 - Matig
28
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 515 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
12
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Troy
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Such a fun hotel. Great rooftop open area.
Troy
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
YIU KA
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room a little bit old but acceptable, staff is very nice
YIU KA
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stefano
12 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
clean room..great staff. amazing services
Stefano
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Roger
25 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Well located hotel close to places of interest, shops and dining options. Easy check in, friendly staff and spacious, clean room. I would stay here again.
Roger
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Eleanor
18 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The vibe, the charm, the comfort. Location was also good. Staff were very nice.
Eleanor
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Love
2 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Amazing boutique-like hotel in perfect spot close to all of Palermo’s cafes, restaurant and shopping - but still a bit away in a quiet area. Lovely staff, cute rooms and great simple breakfast will everything needed.
Love
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michele
24 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Oui, tres bien le personnel
Michele
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Philippa
9 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing hotel, staff fantastic. Cool vibes and design and the roof terrace is wonderful. Exceptional value for money - 10/10 would recommend
Philippa
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Paulo Mauricio
3 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Serviço otimo, check-in e check-out rapidos, café da manhã bom. A unica ressalva é que as instalações, apesar de charmosas, ja estão um pouco degradadas.
Paulo Mauricio
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Peter
11 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Relaxed boutique hotel, very helpful staff and owners
Peter
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Fernando
19 okt 2025
Positief: Personeel en service
A localização do hotel é muito boa, várias opções de restaurantes no entorno, a hospedagem é um antigo casario, a arquitetura é bem bacana, e cumpriu para o pernoite que precisávamos fazer em Buenos Aires, mas carece de melhor conforto, isolamento acústico das unidades e achamos o café simples demais, com ajustes pode ficar melhor.
Fernando
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marco
16 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El Staff muy amable, buena ubicación del hotel.
Marco
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kenan
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We lived our stay!
What a lovely stay we had at Hotel Costa Rica! The room was comfortable, and the common areas were cute and inviting. All the staff we interacted with were kind and helpful. Highly recommend this wonderful hotel.
Kenan
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Catherine
5 nov 2025
Wonder
Catherine
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Belisa
3 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
it was great
Belisa
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Belisa
3 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent overall! Very convenient
Belisa
6 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katia Maria Somaio
9 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
As pessoas da recepção são muito gentis e atenciosos
Katia Maria Somaio
6 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Erika
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Debes dejar las llaves cada que sales del hotel, el desayuno es muy malo, las instalaciones son lindas pero las habitaciones son viejas
Erika
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Valeria E.
22 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A little calm oasis in the middle of the city
The hotel was very nice, excellent service in a very well remodeled beginning of the XX century house.
Valeria E.
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alma Gabriela
18 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente lugar, muy bonito y el personal es muy amable
Alma Gabriela
2 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Sylvie
16 jan 2026
Negatief: Personeel en service
Not a welcoming place. Had to wait 3 hours to get my room. People did not want to make any efffort to accommodate me.
No smile no nothing.
However, the evening and night staff were nice.
Sylvie
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rachita
23 dec 2024
Location was great . Staff is awesome.
Rachita
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
laurent
16 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tres bien
Hotel magnifique, très bien situé. Bon petot dejeuner.
laurent
3 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bonnie
18 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice location, close to all amenities
Bonnie
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Alicia
28 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten