dit appartement ligt in Villa Crespo, een wijk in Buenos Aires. Teatro Colon en Obelisco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Palermo Soho en Calle Florida. Neverland en Botanische tuin Carlos Thays zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Confort urbano con patio soleado, encantador …?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Confort urbano con patio soleado, encantador … inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Confort urbano con patio soleado, encantador … uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Confort urbano con patio soleado, encantador …?
Dit appartement ligt in Villa Crespo, op 2 km afstand van Movistar Arena en Palermo Soho. Ook Parque Centenário en Plaza Serrano liggen op 2 km afstand. Metrostation Malabia - Osvaldo Pugliese ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Villa Crespo Station is het 11 minuten wandelen.