Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Recoleta, een wijk in Buenos Aires. Obelisco en Teatro Colon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Palermo Soho. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij La Rural of kies voor een avondje uit bij Helios. Bekijk onze reisgids voor Buenos Aires
Centro de Exposiciones de la Ciudad de Buenos Aires
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Saldias - 3 min. rijden
Las Heras Station - 9 min. wandelen
Buenos Aires (AEP-Aeroparque Jorge Newbery) - 21 min. rijden
Restaurants
La Biela
2 min. wandelen
McDonald's
3 min. wandelen
Loi Suites Recoleta Hotel
3 min. wandelen
Mostaza
4 min. wandelen
La Parolaccia Recoleta
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Beautiful Studio in Recoleta- Guido 1980?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beautiful Studio in Recoleta- Guido 1980 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beautiful Studio in Recoleta- Guido 1980 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beautiful Studio in Recoleta- Guido 1980?
Dit appartement ligt in Recoleta, op 2 km afstand van Begraafplaats van Recoleta en Teatro Colon. Ook Obelisco en Palermo Soho liggen op 3 km afstand. Las Heras Station ligt op 9 minuten wandelen en naar Facultad de Derecho - Julieta Lanteri Station is het 10 minuten wandelen.
Beoordelingen over Beautiful Studio in Recoleta- Guido 1980