Dit appartement beschikt over een snelle uitcheckservice, gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement beschikt over voorzieningen zoals lakens van Egyptisch katoen en een donsdeken, naast gratis wifi en een televisie met digitale zenders.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Alle bedden hebben lakens van Egyptisch katoen, donsdekens en luxe beddengoed. Er is een televisie met digitale zenders. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Babybedden (toeslag) zijn ook beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 10 per nacht
Eten en drinken
Keukenpapier
Slaapkamers
3 slaapkamers
Donzen dekbed
Lakens van Egyptisch katoen
Entertainment
Tv van 30 inch met digitale zenders
Wasvoorzieningen
Wasmiddel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 15 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 10 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 013032-CIM-00009, IT013032B4Y2R6WU2I
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Brunate. Circolo Golf Villa d'Este en Mokart Como zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Armani-fabriekswinkel en FoxTown Factory Stores. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion Giuseppe Sinigaglia of Palasport Pianella. Bekijk onze reisgids voor Brunate
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Fairy Tale - I Tigli?
Vandaag, 5 apr. 2026, kost een verblijf bij Fairy Tale - I Tigli van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 934, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Fairy Tale - I Tigli inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Fairy Tale - I Tigli uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Fairy Tale - I Tigli?
Dit appartement in Brunate ligt op 1,5 km van Vuurtoren van Volta en op 5 km afstand van Casa del Fascio en Theater Sociale. Ook Palazzo Olginati en Kabelspoorweg Como-Brunate liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.