Hotel Executive Inn

Accommodatieklasse: 4

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Zakelijke services
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 140
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer

8,8 van 10
Voortreffelijk
(6 beoordelingen)
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Deluxe eenpersoonskamer

8,6 van 10
Voortreffelijk
(8 beoordelingen)
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Kamer, 1 twijfelaar

9,2 van 10
Fantastisch
(9 beoordelingen)
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Standaard eenpersoonskamer, 1 eenpersoonsbed

9,8 van 10
Uitzonderlijk
(6 beoordelingen)
  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Executive Inn ligt in Brindisi in het stadscentrum. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Area Archeologica di San Pietro Degli Schiavoni en Palazzo Granafei Nervegna. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Brindisi en Tenute Rubino. Bekijk onze reisgids voor Brindisi
Kaart
Via Pozzo Traiano, 24, Brindisi, BR, 72100

In de buurt

  • Haven van Brindisi
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Kathedraal van Brindisi
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Regina Margherita-boulevard
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Roman Column
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Castello Svevo di Brindisi
    13 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Brindisi (BQD-Station Brindisi) - 16 min. wandelen
  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 19 min. rijden

Restaurants

  • Enjoy Cafe
    3 min. wandelen
  • Mamà Panzerotti
    3 min. wandelen
  • Rendez-Vous Cafè Bistrot
    4 min. wandelen
  • 4 Erre
    2 min. wandelen
  • Spilusi
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hotel Executive Inn

  • Hotel met een chique stijl niet ver van Haven van Brindisi
  • Een gratis ontbijtbuffet, een droogkuis/wasserijservice en een businesscentrum verwelkomen je bij Hotel Executive Inn. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Fietsverhuur, parkeerplaatsen ter plaatse en een oplaadpunt voor elektrische auto's
    • Een lift, rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
    • Hulp bij uitstappen/tickets, een 24-uurs receptie en kranten in de lobby
    • Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hotel Executive Inn hebben leuke voordelen zoals kussenmenu's en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en bidets
    • Flatscreentelevisies met premium tv-zenders
    • Waterkokers, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Beveiligde overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 13 per nacht)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 09.30 uur

Dingen om te doen

  • Fietsenverhuur

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Kluisje bij het onthaal
  • Kranten in de lobby
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • Businesscentrum

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Donzen dekbed
  • Kussenkeuzemenu
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met premium kabelzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Elektrische waterkoker
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Minibar

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Kluis
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 december betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Betaald parkeren (overdekt): EUR 13 per nacht (incl. in- en uitrijden)
  • Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie BR074001014S0015678, IT074001A100024093
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatieklasse

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Executive Inn?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Executive Inn?

Vandaag, 29 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Executive Inn van één nacht voor twee volwassenen op 13 sep. 2026 min. € 140, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost EUR 13 per nacht.

Hoe laat kan ik bij Hotel Executive Inn inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Executive Inn uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Executive Inn?

Dit hotel ligt in Centro Storico Brindisi, op 5 minuten wandelen van Piazza della Vittoria en Haven van Brindisi. Ook Chiesa di San Sebastiano en Teatro Verdi liggen op 5 minuten wandelen. Brindisi (BQD-Station Brindisi) ligt op 16 minuten wandelen en naar Station Brindisi is het 16 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.