Hotel Apartamentos El Galeón ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Brena Alta. Geniet van de prachtige natuur bij Nationaal Park Caldera de Taburiente en La Palma Stranden. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Dierentuin Maroparque en Observatorium Roque de los Muchachos. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals windsurfen. Bekijk onze reisgids voor Brena Alta
Carretera del Galeón, 10, Brena Alta, Santa Cruz de la Palma, 38700
In de buurt
La Palma Stranden
9 min. wandelen - 0.8 km
Haven van Santa Cruz de la Palma
7 min. wandelen - 0.6 km
Stadhuis van Santa Cruz de la Palma
12 min. wandelen - 1.0 km
Playa de Bajamar
17 min. wandelen - 1.5 km
Museo Insular de la Palma
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Santa Cruz de la Palma (SPC) - 19 min. rijden
Restaurants
Drakkar
13 min. wandelen
Bar Atlántico
8 min. wandelen
McDonald's
9 min. wandelen
Churreria El Muelle
10 min. wandelen
Ale & Anchor
20 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Apartamentos El Galeón
Hotel in het stadscentrum
Overweeg een verblijf bij Hotel Apartamentos El Galeón en geniet van een terras, een wasserij en autoverhuur ter plaatse. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een lift en rookvrije accommodatie
Wasservice, meertalig personeel en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Apartamentos El Galeón hebben voorzieningen zoals gratis wifi, kluisjes en minibars.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd, overdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 8 voor volwassenen en EUR 4 voor kinderen
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Keuken in de kamer
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op verzoek
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (beperkt beschikbaar)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Meer
3 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keuken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven op verzoek
Minibar
Meer
Kluisje
Plafondventilator
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 08.00 uur en 20.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 08.00 uur en 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 11.30 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 8 voor volwassenen en EUR 4 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Apartamentos El Galeón?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Apartamentos El Galeón inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Apartamentos El Galeón uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Apartamentos El Galeón?
Dit hotel ligt in het centrum van Brena Alta, op 10 minuten wandelen van La Palma Stranden en Haven van Santa Cruz de la Palma. Ook Stadhuis van Santa Cruz de la Palma en Playa de Bajamar liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Apartamentos El Galeón
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
7,8
Locatie
9,0
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 43 van 96 beoordelingen
10 - Uitstekend
43
Gastenscore: 8 - Goed. 50 van 96 beoordelingen
8 - Goed
50
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 96 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 96 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 96 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Paulo
4 aug 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Tranquilo y apartado
Paulo
3 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ritva
10 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel Apartamentos el Galeon, Santa Cruz La Palma
Huoneisto isohko ja yhdelle tilaa yllin kyllin. Pieni keittiö, mutta en laittanut ruokaa. Erikseen iso olohuone ja makuuhuone. Vuode iso yhdelle. Amme kiva ja wc erillinen. Parveke myös mukava. Ilmastointia ei ollut, mutta ei tarvinnutkaan. Katossa oleva "ropeli" käytössä tarvittaessa. Hotelli rauhallisella alueella vuoren rinteessä ja sataman lähellä. Helppo lähteä kävellen keskustaan tai bussilla etemmäksi. Bussilinjat veivät edullisesti nähtävyyksille. Aamiainen riittävän monipuolinen. Respassa ei aina henkilöä, mutta puhelimella kutsumalla sai pian paikalle. Henkilökunta puhui hyvin englantia ja oli auttavainen. Ainut, mikä puuttui, oli uima- allas.
Ritva
5 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
16 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect verblijf
Super groot appartement, goede brede bedden, keuken en woonkamer, balkon aan de straat. Perfect.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jennyfer
14 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy amplio limpio y agradable. De todo en el desayuno. El personal muy agradable, con garaje para el vehículo. Una pena que no tengan para separar las basuras y reciclar
Jennyfer
3 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
JESUS
2 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buena relación calidad-precio
Apartamento muy amplio, limpio y en zona muy tranquila aunque un poco alejado del centro histórico de Santa Cruz de la Palma. Personal de recepci ón amable y buena relación calidad-precio
JESUS
2 nachten verbleven in maart 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anna
5 dec 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A successful stay
I highly recommend the hotel. It is well maintained, the rooms are large and appealing and the bed is good. The breakfast is fantastic with good selection and also variety in the type of hot food. There is good cleaning and the staff is service-minded. I'll be happy to come again.
Anna
4 nachten verbleven in november 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mari Carmen
2 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lugar estupendo, buena ubicación, tranquilo, el personal 👍 agradable y disponible en todo momento, el apartamento amplio muy cómodo y limpio.
Lo recomendamos
Mari Carmen
6 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Susana
18 apr 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Práctico
Cogí este hotel para estar cerca del puerto porque tenia que madrugar mucho para coger el ferri. Tiene parking gratis dentro. Me prepararon el desayuno tipo picnic. La chica de la recepción muy amable.
Susana
1 nacht verbleven in april 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Theresa
19 feb 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel Galeon is an excellent location to stay in Santa Cruz, clean and very well maintained. Only a short walk from the historic town centre.
Theresa
3 nachten verbleven in februari 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
HERMOGENES
13 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Todo genial.
Apatahotel a 5 minutos andando del centro. Habitaciobes amplias y cuidadas, desayuno muy correcto. Invluye parking gratuito en el precio, a repetirr sin duda.
HERMOGENES
3 nachten verbleven in oktober 2020
Geverifieerd
6/10 – Matig
miguel angel
14 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
En general la limpieza bien, aunque el desayuno estuvo estupendo, con una atención personalizada
miguel angel
2 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
31 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
large apartments
short walk out of town centre up a steep hill. Overlooks the port. Very spacious apartments for cheap price
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ROBERTO
15 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ottimo apparthotel
molta pulizia,garage privato, cordialità. ottimo prezzo .Da ripetere e da consigliare
ROBERTO
4 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Localización estupenda, parking, calidad de la habitación
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
22 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Me gusta mucho su tranquilidad y las instalaciones.
El trato del personal excelente.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
matthieu
12 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tres bien
Tres bel hotel pas loin du centre permettant d aller se balader et au resto rapidement, ravi de notre choix
matthieu
7 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
5 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Me gusto que tiene incluida la cocina y el personal del hotel es muy agradable
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 feb 2019
Positief: Personeel en service
Murs abîmés, papiers peints décolés.
Four micro ondes sur demande uniquement.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in februari 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
12 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Je m'attendais à une chambre, j'ai eu un appartement ! De plus le responsable a eu la gentillesse de m'attendre le soir à l'arrivée du bateau. Et l'hôtel est bien placé, proche du port, du centre mais un peu à l'écart. Tout est parfait.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in februari 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
17 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Smuk by Hotel med meget venligt personale.
Desværre en del støj på altanen pga vej , dog ikke et problem med støj fra vejen når vi var inde.
God beliggenhed ift by og busstation med fint rutenet
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Amanda
14 okt 2018
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
I booked this ten months ago and requested high floor, balcony with a view, it was a belated Birthday for my partner. We arrived and the woman was tutting all time, no English, and no record of booking! So we were put on 3rd floor room 304 with awful view. We were told the solarium was closed due to weather but it was 28c out there and sunny! Whole place in dire need of reburshment. No air conditioning just fan in bedroom which was wobbly and noisy so scared to use. Could not open window due to traffic. Lounge stinking hot. Bed awfully uncomfortable, no sleep and bad Sciatica in morning. Had booked for two nights but could not bear another night. My partner is in process of trying to get a refund.
Amanda
2 nachten verbleven in oktober 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nick
3 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It's so nice having a whole apartment! The walk Into town was lovely. Highly recommend
Nick
1 nacht verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Terry
27 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Apartment block on the edge of the town. Very clean and reasonably comfortable. The kitchenette had a hob, toaster and kettle but no microwave. Some cooking utensils and pans. Large sofa, dining table and chairs and two chairs and a small table on the balcony. The tv only had one English speaking channel CNN. There were no cushions for the wooden chairs which made them uncomfortable to sit in for any length of time. The view was of the port (container ships) and the roadway and faced north so there was little sun at any time of the day. There was a sun terrace on the roof which was comfortable with a number of sun loungers. The main drawback was that it was at the top of a hill, which was great going into town but a real pain going back, especially if you did it twice a day. There was a garage so no problem if you had a car. Overall it was very pleasant but not outstanding.
Terry
7 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Griffin
18 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Relaxing and convenient
I chose El Galeón due to it's proximity to town, as well as Playa Bajamar. Plus, it wanted to have free parking included and access to laundry facilities.
Check-in was simple and incredibly fast. My room was ready when I arrived and it was in immaculate condition.
I enjoyed dining on the extensive balcony with views out over the port. (I thought there would be alot of noise from the port, but there wasn't - probably one of the cleanest and quietest ports I've seen, given it's size)
Sometimes I would walk out at night for meal in town, and this was easy, as it's a short walk. Other times I stayed in and prepared my own meals - which was easy once I figured out how to use the stove...
I really have to say that El Galeón allowed me to have the relaxing holiday that I was looking for.
Griffin
7 nachten verbleven in april 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steve
2 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Happy customer
Our stay in this hotel was very pleasant. The staff were extremely helpful, the apartment was well laid-out and very clean. There were plenty of utensils for us to cook our own meals and the parking was very convenient.
I would definitely recommend staying here and it's a good place for exploring the rest of this beautiful island.