Fotogalerie voor Odyssea II 0203 - Beautiful 1 bedroom apartment with a very spacious terrace.





Odyssea II 0203 - Beautiful 1 bedroom apartment with a very spacious terrace. heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer Max. aantal: 2
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
4193
Over deze buurt
dit appartement ligt in Bredene. Bezoek culturele hoogtepunten Turkeyenhof en De Mercator. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Villa Aqua en Koninklijke Golf Club Oostende. Museumschip Amandine en Noordzeeaquarium zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateravontuur zoals windsurfen of voor een outdooravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen.

Bredene
In de buurt
- Fort Napoleon - 10 min. wandelen - 0.9 km
- De Mercator - 5 min. rijden - 4.6 km
- Noordzeeaquarium - 7 min. rijden - 5.3 km
- Strand van Oostende - 8 min. rijden - 5.6 km
- Casino Kursaal - 8 min. rijden - 5.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Fort Napoleon - 15 min. wandelen
- Desiree - 18 min. wandelen
- Ristorante Marina - 18 min. wandelen
- De Zeemeeuw - 11 min. wandelen
- Vesper - 16 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Odyssea II 0203 - Beautiful 1 bedroom apartment with a very spacious terrace.
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
1 externe beoordeling