Geheel appartement
Gorgeous apartment in St. Andreasberg
Appartement met een sauna, in de buurt van Nationaal Park Harz
Fotogalerie voor Gorgeous apartment in St. Andreasberg





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8122 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Vacation Home 'Villa Hoheneck' with Private Terrace & Wi-Fi
Vacation Home 'Villa Hoheneck' with Private Terrace & Wi-Fi
- Keuken
- Gratis wifi
- Buitenruimte
- Parking beschikbaar
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 27 beoordelingen
De prijs is € 1.826
inclusief belastingen en toeslagen
22 feb - 23 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Elektriciteitstoeslag: EUR 0.55 per kWh
- Gastoeslag: EUR 12 per kubieke meter
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
DAN456
Over deze buurt

St. Andreasberg
In de buurt
Nationaal Park Harz3 min. rijden - 3.3 km
Oude stad van Quedlinburg57 min. rijden - 72.4 km- Sommer-Rodelbahn St Andreasberg6 min. wandelen - 0.5 km
- Samson mijn7 min. wandelen - 0.7 km
- Wurmberg Gondola13 min. rijden - 13.5 km
Lokaal vervoer
- Station Bad Lauterberg im Harz Barbis - 23 min. rijden
- Hecklingen (CSO-Magdeburg - Cochstedt) - 85 min. rijden
Restaurants
- Tuttobene Pizzeria & Cafeteria14 min. rijden
- Jasper14 min. rijden
- Ristorante & Pizzaria Rialto14 min. rijden
- Restaurant Altes Forsthaus14 min. rijden
- Grimbart’s14 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Gorgeous apartment in St. Andreasberg
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster